Pitanje u vezi hipoteke

Pitanje u vezi hipoteke

offline
  • Pridružio: 18 Avg 2007
  • Poruke: 48

Ljudi treba mi hitno odgovor na jedno pitanje-imam veliki problem.
Nisam momentalno u radnom odnosu,i dobila sam zemlju u vrednosti od 3000e koja je prepisana na moje ime.Medjutim-pod hitno mi je potreban novac,jer moram isplatiti pune troskove za magnetnu rezonancu(u pitanju je nekih 500-600e) koje momentalno nemam.

Da li je moguce podici hipoteku na tu zemlju iako nisam u radnom odnosu?
Ako jeste ,kolika vrednost hipoteke moze biti?

Hvala puno unapred na odgovoru.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 845 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 3 sakrivenih i 783 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Aleksandar Tomić, aleph_one, bbogdan, blatruc82, Boris90, Bubimir, crnogorac, Dixtrix, djonsule, Draganeli, Duce, franina, gajasvi, Grebostrek, hellenic, jaeger, jalos, Kalem, KimiMR, kolle.the.kid, Konda, Lep1na, Lieutenant, LjutaGuja, Magarac, Mane88, Manjane, Marko Marković, mat, Medojed, Mi lao shu, milanpb, mist-mist, Mićko, monomah, MountAndBlade, Mrav Obrad, nebidrag, nixos, oddsock, OgnjenMitric, operniki, raptorsi, redakzver, RJ, royst33, Sarmat, Seeker, Sirius, skok, sspp, suton, tuf, vathra, VJ, x9, zaoka