SQL Server 2008 i kompresija backup-a

SQL Server 2008 i kompresija backup-a

offline
  • Pridružio: 05 Avg 2006
  • Poruke: 104

Da li je neko radio sa kompresijom backup-a, ali na virtual_device, ne disk. Da li postoje tu neka ogranicenja/specijalna podesavanja, slabo je dokumentovano u vezi virtual device-a tj. nikako, pa bih bio zahvalan za neku informaciju.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 878 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 8 sakrivenih i 800 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., ajo baba, AleksSE, ArchaBasha, as2025, blue, Bobanzd, bojan313, bpop, Bubimir, Cirkon, Comyymoc, darcaud, Darth Wader, deki1001, deLacy, denisnapast2015, djonsule, Djota1, Doc, Dugme1984, Ezbuck, gost321, Hans Gajger, havoc995, Hitri, Iii, jarovitt, Karla, KizJ, komsija1, Kruger, kybonacci, ladro, ljubo70, markolopin, mean_machine, metallac777, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Milometer, mir juzni, mm1811, mnn2, nikolapetkovic, novator, Ns1975, oldusername, Oscar, padamacki, Pero, PitterBg, procesor, Radoslava, raketaš, rakivan, shiro, skok, sparkie, srđan, stegonosa, suton, tomo2, Troja, troki1971, tuf, vidra boy, vuk77, zeka013, Zukov