C# crystal report

C# crystal report

offline
  • Robi84 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 28 Feb 2009
  • Poruke: 2

Jer zna neko gde mogu naci Crystal report za C#?
posto nemogu da ga nadjem u "add new items".. tj izgleda da ga moja verzija VS-a ne poseduje... ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Okt 2008
  • Poruke: 1560
  • Gde živiš: Sremski Mihaljevci

onda imas express edition verziu. nemam ni ja u visual basic. nabavio sam professional verziu pa sam dobio.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1727 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 5 sakrivenih i 1651 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., ALEKSICMILE, ALEXV, amstel, Apok, Atomski čoban, Bo96, Bombona, Borski1977, Boskovic, burevestnik, cavatina, Centauro, Cicumile, coaa, Demi87, Djota1, dmitarche, DrFlyFisherman, dskrlec33, DuškoMraz, Dvojac005, Džekson, esx66, Flanker-G, Foxdie, g_g, gagidjuric, Gitzherai, Iskander, ivan1973, ivan979, jalos, Jeremija98, Kajzer Soze, kaput21, Kobrim, koom0001, Kredit, KUZMAR, limeni, ljubo70, MGBRBG, Miler88, Mirage 2000N, Mićko, Moldovan, nelezele, nemkea71, novator, Otto Grunf, Papadubi, PlayerOne, raptorsi, shlauf, SMF, Sonic, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., tritonus, Tvrtko I, user24, vaci, vazduh, Vlada1389, vrgudinac, xAlex2, YugoSlav, zeka013