Arthas :)

1

Arthas :)

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

Danas nam je divan dan, divan dan.... Laughing

Elem, ja sam mu licno cestitao, pa nemam potrebe ovde da trosim reci Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Neverovatno, pa zar i on da nam odraste Smile
ovaj svet nece nikad vise biti isti...

Smile

|ArThAs|, meraklijo, srecan rodjendan. Neka ti se sve zelje ispune (one koje nece da naskode covecanstvu Wink). Ziv nam bio jos 100 godina



offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

ArThAs srecan rodjus i da te brat slusa Smile

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Happy b-day!

@bobby
Laughing Laughing Laughing

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

srecan rodjus Arthase i naigrao se igrica Very Happy

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

NuLLCoDe ::ArThAs srecan rodjus i da te brat slusa Smile

Mislis - da on slusa brata Very Happy

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 1819
  • Gde živiš: Beograd

Srecan rodjendan i od mene

da budes dobar, da ucis i da slusas Pecu Wink

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

A b'e ... hoces li da izrastes u dobru momcinu ili neces? Very Happy

Ajde ajde ... Srecan ti Rodjendan i pozivio nam jos tisucu ljet. Zdravlja, pameti, ljubavi, para i sve po redu... Very Happy

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

hehe .. srećno .. Arthas ... nemoj zaboraviti .. sada si stariji za čitavu godinu Smile

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Postovani kolega zelim vam srecan rodjenan i sve najbolje i posalji malo te torte vamo. Nemoj ti i Peca sve da pozderete Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1332 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 6 sakrivenih i 1243 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Areal84, Avalon015, avijacija, b_z_b, bigvlada, bobomicek, Bobrock1, bojan_t, Bubimir, cekic, coaaco, Cvijo_ue, DaliborVukadinovic, Dare, Desmond, Djokislav, dok80, dolinalima, Draganeli, DuškoMraz, efektiva, ElGenius, Ezbuck, g_g, Georgius, Gitzherai, Gogi_avio, goran.vvv, Great White, Helket, Jeremiah, Kalem, Koca Popovic, Kole1975, Kototamopeva, kozhedub, kunktator, Kurgan, kybonacci, Lance Guest, Lucije Kvint, markolopin, Medojed, mexo, mikidragi, mirkoro, MiroslavD, Mladen55, Motocar, Mrav Obrad, mrvica78, nebidrag, nikoladim, pablojepao, Paklenica, Pantaaa, Parker, pein, Piani Jazzer, ping15, pirke96, PITT, Podljub, Polifon, precan, Regrut Boskica, Remain, saputnik plavetnila, ShtagodShtagod, skok, skvara, Smiljkovich, Smor, Snorks, strn, tmanda323, uruk, vazduh, Veless, VJ, YugoSlav, zlizo, Zrcalo