Bocke postao mod :-)

1

Bocke postao mod :-)

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

E pa cestitamo vredni covece i dobro dos'o Smile

i srecno... trebace ti Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Jul 2005
  • Poruke: 357
  • Gde živiš: Nis

Cestitke od srca....



offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

Welcome smešak
Pa da napravimo opet najjacu linux sekciju Wink

offline
  • Pridružio: 03 Jul 2005
  • Poruke: 357
  • Gde živiš: Nis

@bocke
Mogao bi da castis kao sto je to ucinila Ljutica malopre...

offline
  • Pridružio: 06 Apr 2005
  • Poruke: 1023

Zasluzeno. Puno srece u radu i CESTITAMOOO Smile

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Pegazeka ::E pa cestitamo vredni covece i dobro dos'o Smile

i srecno... trebace ti Mr. Green


Samo meni. Laughing Pa nisam valjda jedini na Linuxu. Koliko ja videh tamo vec ima nekoliko modova. Mr. Green

Peca ::Welcome smešak
Pa da napravimo opet najjacu linux sekciju Wink


Thnx. Wink Iz tvojih usta u božje uši. Very Happy

Deluvium ::Mogao bi da castis kao sto je to ucinila Ljutica malopre...

Valjda bi trebalo mene da časte ako uspem da sredim onaj nered. Mr. Green

Dopuna: 01 Jun 2006 0:11

@Everybodys_fool: thnx. Wink

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

ako sredis onaj nered, ja te castim, ali najozbiljinije! Very Happy

offline
  • bocke  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator Linux foruma
  • Veliki Pingvin
  • Guru
  • Pridružio: 16 Dec 2005
  • Poruke: 12567
  • Gde živiš: Južni pol

Pegazeka ::ako sredis onaj nered, ja te castim, ali najozbiljinije! Very Happy

Pazi, držim te za reč. Laughing

offline
  • MiB  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Feb 2005
  • Poruke: 2547
  • Gde živiš: Nis, Srbija

Bravo Bocke, sad si i ti pozeleneo Smile

offline
  • Pridružio: 05 Jun 2003
  • Poruke: 2075
  • Gde živiš: MaYur CitY

cestitam Smile) sve najbolje

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 872 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 5 sakrivenih i 769 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, 8u47, Aleksa 3215, Aleksej, Asteker, bavar357, bax0904, Bgorando, Bo96, bojan_t, bojank, Bubili, celt, Cirkon, Comyymoc, Daba75, debeli, dj.ape, djile1, Djokkinen, Djota1, djuradj, Dolinc, DonRumataEstorski, Dorcolac, Dovla 1980, dradex, DragoslavS, DrMrPr, Duh sa sekirom, Dukelander, Dzuki, Džekson, Electron, Flanker-G, Foxdie, g_g, goran.vvv, HogarStrashni, iceburn, Igritelj, jalos, Jaxupa, JimmyNapoli, Jozo74, Kajzer Soze, Kobrim, koom0001, Kudun, Laluvr, lukac, Marko1238, mikrimaus, mile.ilic75, mustangkg, Naj-Turs, neutrino, nikolapetkovic, nixos, nuke92, nuki1234, oldtimer, Paklenica, Papadubi, pein, Permaldar, predragc, probisic, Radoslava, repac, Rogan33, rovac, royst33, samp1389, Sharpshooter, Shinobi, shiro, Smiljkovich, ssekir75, stegonosa, Tamna_strana_Meseca, tamno.nebo, Tandrkalo, Tribal, tubular, Tvrtko I, VanZan, vathra, Velički, vidra boy, vlada035, vladom6, vobo, vrgudinac, Vujkeu, zivojin32, Zmajac, Đurđevdan