msn ne mogu da razgovaram

msn ne mogu da razgovaram

offline
  • nero 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 31 Mar 2005
  • Poruke: 362
  • Gde živiš: Beograd

Zanima me zasto ne mogu preko msn-a da razgovaram sa nekim a sa nekim mogu? Odnosno sa ovima kojima ne mogu da pricam mogu ako i kameru upalim onda radi ali samo mikrofon nece. a sa nekima koristim samo mikrofon i uredu je. Sta je problem?

Dopuna: 27 Feb 2007 4:45

Jel moguce da niko nema neko resenje?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Jan 2006
  • Poruke: 577
  • Gde živiš: NIŠ

Ma mnogo zajebava i ja imam takav problem tek odjednom mi se prekine veza.Ne znam sta je sa njim.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1275 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 6 sakrivenih i 1183 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AirSremac, aleph_one, Apok, ArchaBasha, Aristotle2002, Asteker, Ba4e, bojan_t, Borski1977, Boskovic, Boxy, brandža84, Bubimir, BZ, carinko, Cirkon, DaliborVukadinovic, Dannyboy, dejan.7951, djordjemiklusev, Duce, Frunze, Helket, Hitri, hyla, iceburn, Jecmendo, Khalid ibn al-Walid, kolateralnasteta, lanishtefm, Lep1na, Litostroton, LostInSpaceandTime, ludvig 78, madza, Marko00, mercedesamg, Mercury, Mi lao shu, milenko crazy north, Miletić Zoran, Mirage 2000N, MiroslavD, nemkea71, nenad81, Nepopravljivi, niksa517, Nomica, OKT, Orlova, Papadubi, Piani Jazzer, ping15, PlayerOne, pobeda, prasinar, Prometeus, Radoslava, raso76, Robin, Semberija, Sevatar, Smiljkovich, Spreewerk, stegonosa, uruk, US_Rank_0, Velizar Laro, veljko82, VJ, Vlada78, Vrač, vrgudinac, wolf431, x011, YU-UKI, Zavulon, ZetaMan, Zimbabwe, Zmaj Tolak, Zoran1959, Zrcalo, zvomar, Žrnov, 79693