Delphi aplikacije pod Vistom

Delphi aplikacije pod Vistom

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Bug se manifestuje tako sto u toku rada programa pojedine kontrole nestaju sa forme ukoliko je pritisnut ALT taster.

Fix na CodeGear (potrebna je besplatna registracija za download):
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 926 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 4 sakrivenih i 850 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, avijacija, bb929, Belac91, blatruc82, bojank, bokicacar, Boskovic, bukefal, carinko, dendrit86, Dovla 1980, Draganeli, Electron, Ezbuck, g_g, gregorxix, hyla, InzenjerBL, jaeger, Jelly4183, Jeremiah, joca83, K-1A, Kalaura, Karaula, klepesina, koneks, koom0001, Lance Guest, lord sir giga, MarijaC84, mat, mercedesamg, Michellefromrezistance, Miki 24pbr, milanpb, Miler88, moldway, Mrav Obrad, mustangkg, nobutado, Nole, NoOneEver Dreams, nuke92, OgnjenMitric, Oklopnjak, pablojepao, pds, pein, peradetlić, Piani Jazzer, ping15, pisac12, Remain, repac, Rupert, Sirius, Siti2, smes_no, sombrero, sslay, theNedjeljko, TRAVUNIJA, vathra, veljko82, veljkovicdani, vidra boy, vlad4, Voice1, Vrač, Zoca