Gde naci Delphi za download na netu?

Gde naci Delphi za download na netu?

offline
  • Pridružio: 10 Jul 2007
  • Poruke: 60

Kako da skinem Delphi,sa kog sajta? Shocked

Dopuna: 11 Jul 2007 15:54

Ako se Delphi ne moze download-ovati,moze li mi neko poslati na email [izbrisan e-mail] ?Unapred hvala!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Kao sto znas Delphi nije besplatno razvojno okruzenje , tako da to bas i nece ici preko downloada, ali oficijalni sajt je [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Kao preporuku, odnosno zamenu za delphi pogledaj Turbo Delphi i Lazarus.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1750 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 6 sakrivenih i 1668 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AC-DC, aleph_one, Apok, Aristotle2002, Asparagus, Banovo Brdo, BB, bbrasnjo3, Bo96, BojanB93, coaaco, Darko Jovanovic, DENIRO, dj.ape, Djokislav, Dovla 1980, Duh sa sekirom, Georgius, goxin, hellenic, ibssa, igorkozar83, Insan, jeen yuhs, Jeremiah, JK, JohnDoe, komenski, Kruger, Krusarac, Lazur_01, Lucije Kvint, mackenzie, mean_machine, mercedesamg, MIKULENCE, Miler88, MountAndBlade, nemkea71, nenad81, Novakomp, Ns1975, nuke92, OgnjenMitric, Panter, Pekman, Petar25, pobeda, Redred, rodoljub, Romibrat, rovac, Sinduk, SirOliver, skok, skvara, Sone0883, Srki98, Srna, starlights, tomo2, Tvrtko I, VanZan, vazduh, VJ, VP6919, vrlenija, vuksa72, Walkers, wulfy, Zanimljivo, Zoran1959, Zorge, Zrcalo, 79693