Izvjestaj u delphi 2007

Izvjestaj u delphi 2007

offline
  • Pridružio: 25 Mar 2006
  • Poruke: 67
  • Gde živiš: Doboj, Republika Srpska

Prije par dana sam skinuo delphi 2007 sa neta i odusevio se poboljsanjima koje su uveli u ovoj verziji samo me zanima:
da li neko zna da li uz delphi 2007 dolazi neki alat za kriranje izvjestaja kao sto je rave reports u ranijim verzijama.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 08 Jan 2007
  • Poruke: 279
  • Gde živiš: Srbija

Probao sam instalirati QuickReport 4, za 2006, koji se pokazao kompaktibilnim sa 2007 te u opciji Component - Install Packages dodas .bpl fajl.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2898 korisnika na forumu :: 90 registrovanih, 6 sakrivenih i 2802 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, AleksSE, amaterSRB, Apok, ArmyBoss, Arsenije, avijacija, BlackTower, bojan_t, bokicacar, Bole72, Boris BM, BSD, Bubimir, cinoeye, cojapop, Dannyboy, darkojovxp, dejankm, dekan.m, djboj, Djokislav, doktor1964, dolinalima, dusanobr, Dzoni2412, Feller, Flanker-G, Frunze, g0xy, gaga23, geo.dule, ghoost, Goga, goran.vvv, gost321, HawX, HrcAk47, IvanMiletic, jimi_agf, Jomini, Kajzer Soze, Kenanjoz, klepesina, komsija1, kreker, Kvazar, kybonacci, Lance Guest, markolopin, medaTT, Mercury, Miki 24pbr, milanpb, milbos, mile.ilic75, Miler88, nenooo, nixos, Otto Grunf, pein, pera bager, pirke96, PoolbegD02, Prečanin30, Redred, redstar011, repac, rodoljub, rovac, S94, Sharpshooter, sickmouse, SirOliver, Snorks, SOVO515, stegonosa, TangoSix, they live, umpah-pah, USSVoyager, Valter071, varda, VJ, wolverined4, Zastava, ZlatniRez, Zoran1959, Zukov, 79693