Kako pozvati neku aplikaciju iz delphi forme?

Kako pozvati neku aplikaciju iz delphi forme?

offline
  • igor86  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Pridružio: 24 Maj 2006
  • Poruke: 1633

Kako uhvatiti, proslijediti neki event, konkretno hocu praviti aplikaciju koja hvata infrared signale sa serijskog porta i u zavisnosti od irda signala daje određenu komandu windowsu?

Pomoc!!!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 851 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 5 sakrivenih i 789 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AleksSE, b_z_b, belov, Betta, blankspace, bobo85, Bosnjo, brufen, burevestnik, cuvarkuca, Dado78, deLacy, Demi87, Dimitrise93, doktor097, Dovla 1980, drimer, dukajov, gasha, GeoM, goxin, ivan979, Jablan, K-1A, kibihrchak, Langdorf, MadMike, Marko1238, MarsRed, Mi lao shu, Mikisha, Milan A. Nikolic, Milan1996, naki011, nenad81, neutrino, pein, peradetlić, rajkoplje, raketaš, redstar011, ruma, S2M, SamoGledam, sasa87, stokssone, strn, t.e.m.p.l.a.r., tm, Tvrtko I, VekiJ, VJ, Vojkan Petrovic, XBMC, Zoran1959, Zukov, zziko