Mp3 Player

Mp3 Player

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Interesuje me kako mogu ubaciti vise pesama tako da mogu da kad kliknem na 'sledecu' da i svira sledeca?
Ovako kako sam napravio mogu samo ubaciti jednu pesmu da svira.
U pravljenju player-a sam koristio: MediaPlayer, BitButton, Label, ProgressBar, OpenDialog i Timer.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Bojann 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 05 Maj 2004
  • Poruke: 5

Postavi komponentu listbox. I svaki puta kada pozoves opendialog, njegov naslo dodas u listbox



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7527 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 9 sakrivenih i 7437 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, A.R.Chafee.Jr., Arsenije, Barista, bobomicek, bojanM84, Borski1977, BrcakRS, celik, Clouseau, Comyymoc, cuvarkuca, darionis, DENIRO, Devil city 1989, djboj, Djole3621, drimer, ElGenius, Ercomero, EXIT78, Foxdie, Georgius, gregorxix, Hans Gajger, havoc995, iceburn, Ilija84, Ivica1102, Ivoo, jalos, jeen yuhs, jodzula, Kalem, kolle.the.kid, kori, kuntakinte, kybonacci, lanishtefm, Leteća Krofna, lima, LostInSpaceandTime, M74AB3, maksi007, mercedesamg, Mi lao shu, miki69, Milan A. Nikolic, Mldo, Mrav Obrad, nenad81, nikolapetkovic, Nole, novator, OgnjenMitric, OldKresoje, pfc74, pisac12, PITT, rodoljub, s0ne, sap, sasovsky, ShtagodShtagod, Sirius, Sićko, Smd, svnedelja, theNedjeljko, Tihi86, tmanda323, Troja, Valter071, VJ, Vladoj, VNVK, vuk77, wulfy, Zastava, zokizemun, Zoran1959