Wireless VS Kablovski

1

Wireless VS Kablovski

offline
  • Pridružio: 13 Maj 2005
  • Poruke: 59
  • Gde živiš: Lazarevac

E 'vako:
Trenutno imam wireless,sad mi stize kablovska pa me zanima sha je bolje i isplativije,i zanimaju me cene kablovskih usluga(za internet)
hvala



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 28 Okt 2004
  • Poruke: 134

...VS ADSL

U principu sve je bolje od dial-up-a. Ako nista drugo, ne trosi se telefon Wink



offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Vidi koliko ti trazi provajder za kablovsku, pa uporedi.. Ako si zadovoljan wirelessom, a cene je ista ili slicna, sto bi menjao?

offline
  • Pridružio: 13 Maj 2005
  • Poruke: 59
  • Gde živiš: Lazarevac

I to sht kazaete.Samo me chisto zanimala razlika i misljenja sta je bolje i gde je bolja veza

offline
  • Đuro Glumac
  • dipl. ing. informatike
  • Pridružio: 08 Feb 2004
  • Poruke: 3640
  • Gde živiš: ApAtIn

Ako su cene identicne ne vidim zasto bi prelazio na kablovski. Wireless opermu vec imas a kupovina modema za cable net ti je samo dodatni trosak.

offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Ja sam vise za wireless nego za kablovski net.

offline
  • leta 
  • BitDefender Distributer
  • Pridružio: 21 Mar 2005
  • Poruke: 481
  • Gde živiš: crayze land

ruff_ryder ::Ja sam vise za wireless nego za kablovski net.

dobro zakljucivanje:) wi-fi je zakon!

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

delim isto misljenje...
cuo sam dosta losih iskustva sa kablovskim...
a ni jedno lose iskustvo sa wireless-om.

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

Takodje i moj glas ide za wireless. Ja ga koristim i prezadovoljan sam.

offline
  • Recoba20  Male
  • Stručni saradnik
    Umrežavanje
  • Pridružio: 19 Apr 2003
  • Poruke: 2711
  • Gde živiš: Beograd

Sad WiFi zavisi od sredine u kojoj se nalazite, ja sam, recimo, u kraju u kojem je etar maksimalno zagusen, tako da imam problema sa pingovima. Ne mogu nista da igram on-line. Ali, u svakom slucaju, sa WiFi nije nikada dosadno, uvek imas neko zezanje i podesavanje oko njega, te vremenske prilike... Dok kod kablovskog, utaknes kabal u modem i sve ide preko zice.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 782 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 0 sakrivenih i 710 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Avalon015, bankulen, Banovo Brdo, batana, bojan313, bojank, Borkanović, boromir, brundo65, burevesnik, cenejac111, Centauro, Cirkon, DavidA, dekiz, Djokislav, djonsule, DJUNTA, Dragon Order, Duck of Death, EXIT78, gaga23, goran.vvv, Goran_, Hans Gajger, HawX, iceburn, IvanMiletic, Jomini, kljift, komenski, koom0001, Lazur_01, Linda, Lucky 6, lukac, m0nstrum_, m94j, Magarac, Mane88, marko.markovic, Marko88, MarkoW, Medojed, mercedesamg, Metanoja, mgolub, miljannis, Milun24, mino bosanac, Mitogna, narandzasti, nenomir, nuke92, OgnjenMitric, pein, probisic, Profesor_018, Raso75, Rogan33, simicnenadbg, Simonsen23, Sin Boskic, Sir Budimir, Stoilkovic, Tandrkalo, Tastatura ratnik, Vanderx, VJ, Vlado82, VPV, šumar bk2