Sema za Audi 80

Sema za Audi 80

offline
  • sasadd 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 20 Jul 2005
  • Poruke: 2

Treba mi sema elektronike za Audi 80. 1987 god.


Hvala unapred



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 10 Jul 2005
  • Poruke: 3
  • Gde živiš: ALEKSINAC

Da li ti je stigla sema sto sam ti poslao
POZDRAV



offline
  • sasadd 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 20 Jul 2005
  • Poruke: 2

JESTE. HVALA. Rijesio sam problem. Neki su kablovi bili malo.. (malo vise) zagorjeli.. Sada sve radi normalno.

Jos jednom hvala

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1232 korisnika na forumu :: 6 registrovanih, 0 sakrivenih i 1226 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, 6footboy, A.R.Chafee.Jr., knutveliki, nenad81, Otto Grunf