WEG Plazma W32PDP pomoc!!!

WEG Plazma W32PDP pomoc!!!

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2008
  • Poruke: 2

Vidim da znate svasta nesto WEG-u pa i ja da pitam nesto... Very Happy

Juce sam kupila WEG Plazmu 32" i uspela sam da namestim sve (uputstvo je neupotrebljivo) sve osim dvd prikaza...
Elem...imam Samsung dvd, pustim disk na Tv-u, slika je super, ton super ali slika crno-bela?!
Probala sam sve sto sam znala...ali nista... Crying or Very sad

Prikljucila sam chinchom tv i dvd...imam i ulaz za scart...ali ne znam da li je to u pitanju...

Verovatno ja objasnjavam ne strucno, ali se nadam da ste razumeli..

Ako neko nesto zna...
Hvala!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Maj 2005
  • Poruke: 1298
  • Gde živiš: Vršac

Verovatno ti je podesen pogresan standard za sliku.Udji u TV podesavanja i nadji video sistem treba da ti je podesen na PAL ili na AUTO. Ili pak u nekom od menija imas podesavanja za scart : RGB / VIDEO, pa vidi to promeni.Govorim sve napamet, ako nista ne uradis uzmi garanciju i zovi ovlasceni servis, oni ce ti objasniti.



offline
  • Pridružio: 17 Apr 2008
  • Poruke: 770
  • Gde živiš: Taurunum

Piše li možda negde u uputstvu koliki je napon potreban tom ULAZU u TV
nešto tipa 1Vpp ili 0.xVpp

Možda tvoj DVD daje 0.7Vpp a TV traži 1Vpp.

Svakako probaj da nabaviš SCART i probaš sa njim.

offline
  • Pridružio: 08 Sep 2008
  • Poruke: 2

Hvala na odgovorima...u pravu ste, bio je u pitanju samo scart kabal...radi sve super sada!!! Very Happy

Pozz

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1021 korisnika na forumu :: 136 registrovanih, 10 sakrivenih i 875 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, ALEXV, Apok, AS, Asparagus, blue, Bobanzd, bojan313, bojanM84, bunker, Buzdovan, C-Gun, cinoeye, cole77, CraniumWhite, CrazyDiablo, Dare, darkojovxp, deks, dj.ape, Djokislav, djonsule, dolinalima, DonRumataEstorski, doom83, Dorcolac, Dovla 1980, Dragacevac, Dragan1998, drimer, Dvojac005, Džekson, Electron, ElGenius, EVIDENTICAR, EXIT78, Gall, Glavonja049, Gligo01, Great White, HawX, HrcAk47, ivan979, ivan_8282, Ivoo, Jeremiah, JK, jnikola23, Khaless, komsija1, lcc, LeGrandCharles, littlebunny, LjubisaR, luka35, Macalone, Major Tankosić, Manjane, Marko Marković, marko308, mercedesamg, Mercury, Metanoja, Mihajlo, Miki 84, mikrimaus, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, Miler88, milivoje_vatrogasac, mir juzni, mixkax, Moldovan, MrG, nuke92, Ognjen D., OgnjenMitric, OldKresoje, oldtimer, omen, Orc, orfanel, Pavel Medved, pavle_pzs, pein, promajauglavi, Prometeus, radovanstojkov023, radza1, raketaš, raptorsi, razumihin, Rebel Frank, Redred, redstar011, Regrut Boskica, rovac, ruma, Samo gledam, sekretar, Semberija, sevenino, Sharpshooter, Smd, Spinosa, StefanTeki, tanakadzo, TangoSix, tecataki, The Joker, tomigun, tomo2, Tvrtko I, umpah-pah, USSVoyager, v82, vazduh, VJ, Vlado82, Vojin, vpetrovic, vrgudinac, vuksa72, Walkers, Weah88, Wehicle, wolverined4, XBMC, Zec, Zjmc, Zmajac, Zoran1959, Zrcalo, |_MeD_|, 1324, 800077