motor ves masine ne radi

motor ves masine ne radi

offline
  • Pridružio: 05 Sep 2012
  • Poruke: 8

dakle..
masina je Ardo italijanska,motor je pre par meseci viklovan,a sada uopste ne dolazi struja na njega....
kondezator je dobar,otpor na motoru sa 5 zica je



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Pozdrav.

Otišli su namotaji manje brzine (18P). Ovo što si napisao su otpori veće brzine (2P) i to između 5 i 2 je glavni namotaj, a između 5 i 4 je pomoćni namotaj.



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 9601 korisnika na forumu :: 59 registrovanih, 3 sakrivenih i 9539 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 10x10.9, A3C, aco76, Akiro, aleksmajstor, alex71, ALEXV, Andrija357, bavar357, bb929, blatruc82, Bozjidar87, BUDDAR70, coaaco, cyprus, darkkran, djonsule, dukajov, Džekson, Ercomero, GH69, goxin, GT, howyesno, ivan979, Ivoo, K2, kaskadija, Kobrim, Koca Popovic, kutija11, Lester Freamon, ljuba.b, MaRtInsrbija1993, mat, mikrimaus, Milometer, naki011, Natuzzi, nebidrag, nekdo, Nikoletina Bursac, Oscar, Parker, pein, proka89, Pururin, raso76, saki80, sasics, Savantije, Vasilije Budović, VekiJ, Vidlič, Vlad000, zlaya011, zziko, 787