Mail server

Mail server

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd



Ovako bi izgledala mreza na koju bih da postavim mail server, i to na PC4 (sorry zbog crtanja, imam jedino PAINT). Dakle, ima li programa koji bi to mogao da radi ? Radi se o malom mail serveru, do 50-adresa najvise !

Ne rece, a valjda se podrazumeva kada je u ovoj temi, da treba da running na Windows-u ! Sve u mrezi su Win masine !



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

Da podrazumeva se....zato necu nista da kazem...Smile

P.S. Svaki server na windozi je notorna glupost pa ma o kolikoj win mrezi se radilo.



offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Stvarno su ti lose fore na linuxom !

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Baš vala, ajd malo pomozi čoveku.

@PUB
Možda ovo može da ti pomogne?
Download programa - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Opis i konfiguracija - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Skinuop sam neko cudo, moram prvo to pogledati, posto mi nije jasno kako da ga setujem !

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2091
  • Gde živiš: Novi Sad

ja koristim na poslu Proxy+ i radi mi posao... znaci i kao Proxy i kao Mail server... ako ti treba naidji do SNP-a sa RW-om pa da ti ga nabacim... nije tako komplikovan za podesavanje, sve se radi iz IE/Opere...
pa ako te interesuje... naidji

offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

VladaPUB ::Stvarno su ti lose fore na linuxom !


Hmmm, gde sam ja spomenuo Linux????

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2364 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 8 sakrivenih i 2277 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, 357magnum, _Sale, AudioTehnica, baltazar01, bojan313, Boris90, boromir, CHARLIE JA., Cicumile, Cvexi, cvrle312, DeerHunter, djboj, Djokislav, Doca, draganca, dragoljub11987, dunavzed, Dzuki, Georgius, ginjica, Glavonja049, goran.vvv, Jester, Kajzer Soze, kihot, king111, KizJ, Klonfer83, Kole1975, Kontrausluga, Lance Guest, Lazur_01, Lotus, luka35, Magarac, Manjane, MaschinenPistole, mean_machine, Medojed, Mihajlo, milanpb, Milometer, MK10, Moldovan, mrdaak, MrG, nevjerna beba, nixos, nuke92, Oscar, Pekman, Posmatrac77OKB, raster12, Romibrat, rovac, Sale0501, Sharpshooter, singa, SirOliver, skok, smuk, sony771, sslay, stefan95, Szigetwar, t.e.m.p.l.a.r., tamno.nebo, Tribal, US_Rank_0, vazduh, vidra boy, vrgudinac, vrlenija, Zastava, zexon, Zmaj Tolak, 79693