outlook problem - stationery

outlook problem - stationery

offline
  • pancho  Male
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 27 Jul 2007
  • Poruke: 2
  • Gde živiš: beograd

Cao, novi sam ovde pa ako sam nesto pogresio ili je topic bio izvinjavam se unapred. Imam problem sa outlookom, napravio sam stationery koji kad pravim mail radi ok i sve se prikazuje kako sam zeleo, ali sam proverio kako to izgleda onom kome saljem i stationery uopste ne postoji. MOze pomoc???



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 10421 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 9 sakrivenih i 10324 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Aleksej, Bane5, beki76, bojanM84, bojcistv, Buzdovan, Clouseau, DaliborVukadinovic, Despot Đurađ, Djole3621, djukapfc, doktor097, Draganeli, drimer, dule10savic, ElGenius, EXIT78, Ezbuck, Feller, g_g, Gogi_avio, Hans Gajger, Igritelj, Ivica1102, Ivoo, jalos, JK, kaisarevic1, karevski, kolle.the.kid, konstruktor, korin911, kunktator, kuntakinte, Leteća Krofna, lima, Lotus, maksi007, Marko Marković, markolopin, mat, miki69, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milanpb, mile79, Milometer, Mldo, monomah, Mrav Obrad, Naj-Turs, nikolapetkovic, novator, pablojepao, Panter, pfc74, pisac12, PITT, porticco, Radoslava, radoznao, royst33, sabros, sajorg, Sarmat, sasovsky, shadower78, Sirius, Sićko, Smd, ssekir75, stibium51, Stoilkovic, svnedelja, tamno.nebo, tmanda323, veljko82, veljkovicdani, VJ, Vlada78, Vladoj, VNVK, vrgudinac, Zastava, zokizemun