paintball 2 problem

1

paintball 2 problem

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2006
  • Poruke: 23
  • Gde živiš: Lazarevac

pozdrav.
moze li neko da mi objasni zasto nemogu da se povezem na servere igre paintball 2 preko telekom adsl koji sada koristim,a preko wirelessa sve radi perfektno.glupo mi je da placam i wireless kad vec placam telekomu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

Verovatno su ti zatvoreni neki portovi... Možeš li da pogledaš negde portove koje igra zahteva?



offline
  • Pridružio: 14 Feb 2006
  • Poruke: 23
  • Gde živiš: Lazarevac

mislim da zahteva samo 27910 port.jbga tako bar pise na sajtu

offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

Onda samo trebaš otvoriti taj port u konfiguraciji rutera koju dobijaš kucanjem ovog IP-a u adress bar browsera 192.168.1.1 i kad pita usr i pass su admin admin.

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2006
  • Poruke: 23
  • Gde živiš: Lazarevac

ja imam huawei SmartAX MT882 modem i nemogu da pristupim konfiguraciji preko 192.168.1.1 već preko 192.168.1.2 i mislim da je ovo moje čudo samo modem bez rutera.usr i pass jesu admin i nesto sam podesavao ali nisam siguran da sam dobro podesio posto i dalje nemogu da se nakacim na server.
isao sam na basic pa NAT settings zatim redirect i napravio novo podesavanje gde ce mi biti otvoren taj port.međutim nista se ne dešava

offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

Pretpostavljam da si otvorio port koji si gore napisao, ali za koji IP Razz? Čini mi se da trebaš za 192.168.1.3 .

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2006
  • Poruke: 23
  • Gde živiš: Lazarevac

hehe ja sam otvorio za 1.2 sacu da probam

--- ma jok.ne radi.možda čak nije ni taj port.da li znaš kako da pronađem koji port koristi ova igra

offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ajde daj oficijalni sajt igre, pa ću potražiti.

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2006
  • Poruke: 23
  • Gde živiš: Lazarevac

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Source  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 10 Jan 2005
  • Poruke: 3319
  • Gde živiš: Stara Pazova

Proboa sam i uspeo da je pokrenem, i igram na netu... Ne znam u čemu je problem... Jesi li pokušavao na njihovim oficijelnim forumima da postaviš?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2331 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 7 sakrivenih i 2272 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksandar11332, Aleksej, amaterSRB, Andrija357, Ares12356, Asteker, Ba4e, bojanM84, CHARLIE JA., Cicumile, Cigi, crazydkure, DavidA, Djota1, djuradj, Doc, drimer, Electron, Feller, goran.vvv, goxin, Grebostrek, GveX, HogarStrashni, In_hero, indja, Jester, kutija11, ladro, Lep1na, lord sir giga, MaschinenPistole, mile.ilic75, milenko crazy north, MILO-VAN, Milometer, nebidrag, Pekman, precan, Semberija, skok, Srky Boy, stegonosa, uruk, vaci, Velibor Radoja, Velizar Laro, Vlad000, yip314, yufighter, zemljanin