Alien VS Predator 2

3

Alien VS Predator 2

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2007
  • Poruke: 134
  • Gde živiš: Beograd, Voždovac

Ja gledam sva 4 dela Aliena, kad god mogu. Moram priznati da su ok.

Takodje za serijal filmova o Predatoru kazem isto.Steta sto nisu napravili i 3. deo.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 926 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 6 sakrivenih i 846 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, Agape, alternator, Apok, Ares12356, Asteker, Bgd123, Bobrock1, bojan313, BOXRR, Bubimir, bukefal, bunker, Cavendish, celik, Cicumile, cifra, cojapop, DavidA, dd201176, Dimitrise93, Dogma21, DonRumataEstorski, DragoslavS, Džekson, expanse, famoso, g_g, GeoM, Glavonja049, goxin, Great White, Helket, Holy Saber, Kajzer Soze, kripo, ladro, Lucky 6, Mamadu, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Mercury, Miki01, milanpb, Milometer, Milos1987, nemkea71, nenomir, ObelixSRB, OgnjenMitric, Otto Grunf, Panter, Papadubi, procesor, rovac, sale3811, Sami_1ali, SamoGledam, Semberija, Semprini, Sevatar, SKYLINE, Smd, StrahinjicOgnjen, superwhy, tomo2, Vladoj, vojnik švejk, W123, x011, zeka013, ziggga, 79693