META AI

META AI

online
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Da li da otvaram ovo? Stiglo mi u mesendžer, a vidim da je na ruskom...''Preti mi'' da će me isključiti sa FB. Ne bih zakukao zbog toga, nego da ne pogubim onolike slike i beleške...




Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Ne pipati, blokirati i prijaviti ovo.



online
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

mpman ::Ne pipati, blokirati i prijaviti ovo.

Hvala ti, tako sam i mislio. Samo mi reci kome da prijavim? Administraciji FB? Nisam to odavno radio, ali snaći ću se.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3595 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 7 sakrivenih i 3503 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, alke12, Antoni S, bankulen, bojan1234, bojank, Boskovic, Brankojle, Cavendish, CikaKURE, Crazzer, darkkran, debeli, Dejan_vw, deLacy, djuradj, Don, Draganeli, drale12, DrNeoCortex, duro1990duro, dushan, Dzoni70, esko_hz, Ezbuck, Feller, Glavonja049, Hardenberg, hattori, Jager715510, Jeremiah, Jonbonjovi, Kapetan Hadok, kybonacci, LostInSpaceandTime, M855, MaschinenPistole, Medojed, Mercury, Metanoja, milanstankovic087, milenko crazy north, Mićko, Ne doznajem se u oružje, nemkea71, Niki2024, Nole, Oscar2, ozzy, panonski mornar, Papadubi, Pavel Medved, Peruta, PlayerOne, Posmatrac77OKB, raketaš, rakivan, raso76, Regrut Boskica, Remain, Remarqe, repac, samo_srpski, samojednoimeznam, Sharpshooter, ShtagodShtagod, singa, Sirius, skok, skylab1111, Srki98, sslay, sspp, stegonosa, vaci, vaso1, vathra, VBoss, VekiJ, Vlada78, Volfero, vuksa72, Wrangler, zule2, 800077