Andy Garcia

2

Andy Garcia

offline
  • Pridružio: 25 Apr 2005
  • Poruke: 198
  • Gde živiš: Subotica

UF, kakav glumac............



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

Ako se ikad snimi Kum 4,niko drugi nego samo on da je glavna uloga,sta bi i bilo tako jer je ipak on u trecem delu nasledio familiju



offline
  • Pridružio: 09 Jun 2006
  • Poruke: 88
  • Gde živiš: Miami BEach, FL

ja ga obozavam! ima i novi film, zove se The Lost City........fantastican film, fantasticna muzika, fantastican Andy kao i uvek....pogledajte obavezno

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5941 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 6 sakrivenih i 5865 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, 015, A.R.Chafee.Jr., Ailton, bankulen, Bbbggg1979, berste23, blankspace, bobo85, Bojan198527, bokisha253, BORUTUS, Boskovic, bpvl, Cicumile, Colt D, deLacy, Devil city 1989, dijica, Don, drimer, duro1990duro, dushan, esko_hz, ikan, Incognito, ivica976, Jaz, JK, Joint Chief, Kajzer Soze, Kalaura, Kapetan Hadok, Kobrim, kolateralnasteta, Kudun, kybonacci, lanishtefm, laurusri, Lieutenant, Litostroton, MaksicZoran, Marko Marković, Milan A. Nikolic, mile.ilic75, Mitrast, Mićko, mnn2, nelezele, neutrino, nuki1234, Papadubi, Pilence, Prometeus, radza1, rovac, saputnik plavetnila, sasics, skok, Solunac na steroidima, stegonosa, StrahinjicOgnjen, tomo2, veljko82, Vlada78, WerWolf14, Wrangler, XBMC, YugoSlav, zzapNDjuric99