|
Poslao: 19 Maj 2005 23:19
|
offline
- vertiGo!

- Super građanin
- Pridružio: 27 Jun 2004
- Poruke: 1268
- Gde živiš: Subotica
|
Genijalan!!!
Inace otidjite na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] ukucajte film i vidite ocenu (i mesto na kom se nalazi).
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 20 Maj 2005 16:10
|
offline
- MiB

- Legendarni građanin
- Pridružio: 17 Feb 2005
- Poruke: 2547
- Gde živiš: Nis, Srbija
|
Jedan od mojih najomiljenijih filmova, obozavam ga!!!!!!!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Okt 2005 02:44
|
offline
- Pridružio: 25 Maj 2005
- Poruke: 1308
- Gde živiš: u rovu na prvoj liniji
|
jako dobar film
toliko mi se svidja mada ga znam napamet jer sam ga gledao nekih 5 puta kad god igra na TV neskidam se sa njega
odlicni glumci i jaka muzika
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 20 Okt 2005 15:15
|
offline
- CrowN

- Zaslužni građanin
- Pridružio: 14 Okt 2005
- Poruke: 518
|
Jedan od mojih omiljenih. Uvek kad ga gledam pomislim "kako dobar film"
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 21 Okt 2005 08:39
|
offline
- Jasmina

- Undiscovered Soul
- Pridružio: 16 Apr 2005
- Poruke: 2908
|
Ovaj film je iz vise razloga usao u najbolje filmove dvadesetog veka- uradjen je po istinitom dogadjaju, Tim Robins je ulogu odigrao tako upecatljivo da je dobio ne samo oskara nego i zapecacenu popularnost. Poslednja scena filma , kada on onako mokar podize ruke u znak uspeha u meni izaziva uvek jezu.
Ima par zanimljivosti jos vezanih za ovaj film.
Naime, u jednoj sceni se zaista pojavljuje kao mala sporedna uloga Dennis Baker, koji je inace nekadasnji cuvar zatvora u kom je film snimljen, inace Mansfildskog drzavnog zatvora.
A ovo je moto filma:
Fear can hold you prisoner. Hope can set you free. Well...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Okt 2005 21:16
|
offline
- Pridružio: 09 Avg 2005
- Poruke: 98
- Gde živiš: Svilajnac
|
Fenomenalan film i za dve nedelje mocicete da ga nabavite na originalnom DVD-u za samo 250 dinara!!
Inace moj drug je ovaj DVD kupio pre otprilike godinu dana i tada dao za njega 1200 dinara, kada je cuo da izlazi na trafikama zamalo nije pojeo mu.. od muke.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Okt 2005 21:57
|
offline
- Pridružio: 28 Jun 2004
- Poruke: 63
- Gde živiš: Srbija!
|
Slazem se sa svima ostalima da je odlican i preporucio bih ga svima.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Okt 2005 22:38
|
offline
- Acid_Burn

- Moderator foruma
- Glavni moderator foruma Zabava
- Hellraiser
- Demon to some. Angel to others
- Pridružio: 07 Jan 2005
- Poruke: 25503
- Gde živiš: Beneath the Black Sky
|
GaleOm ::Fenomenalan film i za dve nedelje mocicete da ga nabavite na originalnom DVD-u za samo 250 dinara!!
Odakle ti ovo?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|