"Hari Poter i vatreni pehar"

2

"Hari Poter i vatreni pehar"

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2005
  • Poruke: 146
  • Gde živiš: NYC

ja gledala i nije mi zao Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

I kakav je?



offline
  • Pridružio: 05 Apr 2005
  • Poruke: 407
  • Gde živiš: Under the sea...

samo se nadam da ce biti bolji od treceg dela koji je bio kao jedna velika,lose sklepana slikovnica...totalno su me razocarali,ali ja ne odustajem Smile

offline
  • den78  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2005
  • Poruke: 1227
  • Gde živiš: Moe's Tavern

Laughing Hairy Potter Laughing

offline
  • Pridružio: 14 Jul 2005
  • Poruke: 146
  • Gde živiš: NYC

Sspin - meni se dopao ali ja sam HP fan

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1163 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 9 sakrivenih i 1083 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 8u47, A.R.Chafee.Jr., ALEXV, Apok, Barista, Bbbggg1979, beki76, bojcistv, bokicacar, boro975, Chainsaw, Comyymoc, darionis, DENIRO, DrMrPr, ekser222, EXIT78, Georgius, HrcAk47, iceburn, Ivica1102, JOntra, kalens021, Karaula, Kontrausluga, kori, korin911, kunktator, Lep1na, lukac, MB120mm, mercedesamg, Mi lao shu, miki69, mikrimaus, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Ne doznajem se u oružje, Orc, Papadubi, ping15, PoolbegD02, procesor, raptorsi, s0ne, Samo gledam, Sava89, ShtagodShtagod, sina_1, Siti2, Spinosa, ssekir75, svnedelja, theNedjeljko, Tihi86, tmanda323, Tvrtko I, Valter071, Vatreni Zmaj, vidra boy, VJ, Vlada1389, Vladimir90, Vladoj, wulfy, yufighter, Zastava, zeka013, zokizemun, 800077