Počinje snimanje Alhemičara

2

Počinje snimanje Alhemičara

offline
  • Pridružio: 11 Jul 2004
  • Poruke: 320
  • Gde živiš: Beograd

Obozavam knjigu!!!! Evo dobila sam je za rodj. Wink
moram da je imam



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • SSpin 
  • Saradnik foruma
  • Pridružio: 09 Dec 2004
  • Poruke: 6488
  • Gde živiš: Nis -> ***Durlan City***

@All

Mislim da je toppic film a ne knjiga, tako da bih vas molio da se vratite na temu Wink


Citat:A cekaj zar vec nema ovakav film?Mislim da sam gledao neki film koji se zove alhemicar

Da se ispravim, taj film koji sam ja gledao zove se Vidok, a radi se nesto o alhemicarima Wink



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2349 korisnika na forumu :: 10 registrovanih, 1 sakriven i 2338 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., bpop, Lepi Jova, Markovic, Pero, Szigetwar, Vlado82, vlado_pg, zlaya011, Đurđevdan