|
Poslao: 13 Apr 2004 19:58
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2004
- Poruke: 997
- Gde živiš: Batina, Baranja, Hrvatska, Evropa, Planeta zemlja
|
Upravo sam pogledo film i zakljucak - sucks. Film uopce nije gledljiv, sama pompa dignuta oko njega kao da je brutalan jel cista glupost pa jel neko od tih ljudi ikad pogledo horor ovo je sasvim ok pa pogledajte "Suze Boga sunca", "Pad Crnog jastreba", "Spasavanje vojnika rajana" ili neki ratni film isto ovo ce te vidjet vec od samo jedne bombe!
Da i jedna digresija za one koji su pogledali skuzice za one koji nisu kad pogledaju bice im jasno. Nisam znao da je Isus izmislio stol kakav danas poznajemo i jos mu mama kaze "To ti nece niko prihvatit" ha ha
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 13 Apr 2004 23:01
|
offline
- Recoba20

- Stručni saradnik
Umrežavanje
- Pridružio: 19 Apr 2003
- Poruke: 2711
- Gde živiš: Beograd
|
@sile
Ko je rezirao Suze Boga Sunca? Ko glumi? Daj neke informacije! Sam naslov mi deluje zanimljivo!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Apr 2004 01:11
|
offline
- snoop

- Genghis Khan
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 8134
- Gde živiš: U kesici gumenih bombona...
|
@ Fej
ja kada sam procitao nasmejao sam se... izgleda... neopisivo
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Apr 2004 02:16
|
offline
- Mad_Zec

- Black Rabbit
- Pridružio: 03 Apr 2004
- Poruke: 4513
- Gde živiš: Novi Sad
|
Pa sta onda da ostanem na "Zitiju Brajanovom" a ovo da ni ne gledam?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Apr 2004 09:35
|
offline
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 1819
- Gde živiš: Beograd
|
Svi kazu da je strasan...meni je smesno sto se mnogo ljudi (devojcica ) zezne kad se cuje ono "film Mela Gibsona"...ko zna sta pomisle...
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Apr 2004 20:45
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2004
- Poruke: 997
- Gde živiš: Batina, Baranja, Hrvatska, Evropa, Planeta zemlja
|
@Recoba20
Glume Bruce Willis i Monica Belluci.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Apr 2004 22:57
|
offline
- Pridružio: 04 Jan 2004
- Poruke: 179
- Gde živiš: [NS]
|
Danas sam i ja odgledao film i nisam bas odusevljen , ocekivao sam nesto preterano kad ono nista posebno! : (
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Apr 2004 23:40
|
offline
- Bojan

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 13 Nov 2003
- Poruke: 11059
- Gde živiš: Novi Sad
|
Sve mi se cini da Bojan ovaj film nece ni gledati s obzirom na imresije prisutnih.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Apr 2004 08:56
|
offline
- Pridružio: 14 Mar 2004
- Poruke: 997
- Gde živiš: Batina, Baranja, Hrvatska, Evropa, Planeta zemlja
|
Pa bolje mu je jel ako ovako nastavimo ima da ga skinu s repertoara. :-)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 15 Apr 2004 12:26
|
offline
- Mad_Zec

- Black Rabbit
- Pridružio: 03 Apr 2004
- Poruke: 4513
- Gde živiš: Novi Sad
|
Moj savet Bojanu "Always look on bright side of life" i odgledaj film pa sam oceni
P.S. Ja ga jos nisam gledao ali planiram
|
|
|
|
|
|