"Zatvorski" filmovi (preporuke)

4

"Zatvorski" filmovi (preporuke)

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

belerphon ::nije los jedan film zove se " THE Midnight Expres " o ako imas pogledaj samo da ti nagovestim radnja se desava u Turskoj i film je odlican. Po istinitom dogadjaju.

Znam taj film gledao sam ga nekoliko puta....nije losh...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Zagor 
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 1308
  • Gde živiš: u rovu na prvoj liniji

ovaj je dobar zove se na engleski "American Me"

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

po istini sniman

Acid Burn

a sta te tolko zanimaju zatvorski filmovi?
moli boga da nikad nedodjes u zatvor,neam tamo nista lepoga,sasvim je drugacije nego na filmu,veruj mi



offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Moj omiljeni zatvorski:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Charlie Sheen je u vojnom zatvoru koga vodi Martin Sheen...
Tu je onaj cuveni mars zatvorenika u ritmu neke muzike Smile

offline
  • dekao  Male
  • Moderator foruma
  • Dejan Trajković
  • Realist painter
  • Pridružio: 06 Apr 2006
  • Poruke: 3645
  • Gde živiš: Somewhere in time

Odlican ti je Papilon.Igraju Steve Mac Queen i Dustin Hoffman.Takodje i Zatvorski krug (The Longest Yard) sa Burt Reynoldsom.Sad je uradjen i rimejk tog filma.

offline
  • Pridružio: 13 Feb 2014
  • Poruke: 1

undisputed je ubedljivo najbolji zatvorski film sva 3 dela su top!!!

offline
  • Snorks  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 09 Apr 2014
  • Poruke: 639

Niisu svi film ali vredi pogledati
OZ
Death Race
Mean Machine
Shocked

offline
  • Pridružio: 02 Feb 2013
  • Poruke: 82
  • Gde živiš: Beograd

dva izuzetno realna:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
i drugi jos bolji:
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • bios1  Male
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 18 Jan 2012
  • Poruke: 435

Moram reci izuzetno dobra tema, zatvorski filmovi i jesu za klasu od ovih drugih, dosta su realni i znaju da pogode u dusu Smile Pogledao sam prvo Midnight Express i film je veoma solidan iako su mogli bolje da urade pricu, jer je po istinitom dogadjaju malo drugacija radnja, a sto se tice Uragana film je stvarno kultan i jedan je od boljih koje sam gledao u poslijednjih par godina, a pritom je radjen po istinitoj prici...
Eleutheros, taj film Felon (2008) italijanski-francuski je isto odlican...

Mozda bas i filmovi nisu bas da se radnja odvija toliko u zatvoru, ali jesu na tu temu, bijeg iz ''zatvora''
Prvi je snimljen 2001 godine ''As far as my feet will cary me'' Njemacki zarobljenik bijezi iz radnog logra koji se nalazi u Sibiru. A drugi je noviji film, skoro pa ista tema samo po meni mnogo brza radnja, prvi je vise drama, snimljen 2010 godine The Way BAck, oba su odlicna.

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Pogledao sam "Felon" po vašoj preporuci.

OK Film.

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Srki94 ::Pogledao sam "Felon" po vašoj preporuci.

OK Film.


Pogledaj Cell 211 Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 5662 korisnika na forumu :: 113 registrovanih, 11 sakrivenih i 5538 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, Apok, AudioTehnica, BB, Betty25, BlackTower, Bob.Rock, Bolencebl, Boris90, boromir, borya90, Bozjidar87, branko7, BrusLi, Burovnyak, Cigi, comi991, Demi87, DENIRO, Dragan1998, Dragon Order, drimer, dusanobr, dzoni19, Džekson, Giskard, Gogi do, Gosha101980, goxin, Hans Gajger, Jeremiah, JohnDoe, K a s p e r, Kajzer Soze, kib, kikisp, komenski, Konda, Lepi Jova, Levi, Lieutenant, liki83, M855, Manjane, markusx, MaschinenPistole, Medojed, mercedesamg, Metanoja, MGBRBG, Mihajlo, miki kv, miki69, mikoyan21, mikrimaus, Milan A. Nikolic, Miler88, Milos ZA, Milun24, mist-mist, Moldovan, nenad81, neutrino, nikolapetkovic, nixos, OgnjenMitric, OldKresoje, opt1, Orc, orjen, pablojepao, perko91, Permaldar, Petar888, Petarvu, procesor, pzoca, repac, rikirubio, Robin, rovac, S-G, S2M, Savantije, sekretar, Shilok, Sirius, SirOliver, Sky diver 29, SKYLINE, sonico, sony771, Srdjadj70, StankoVrankovic, stegonosa, stingD, Tanjagre, Tihi86, toni061, tritonus, UncleSAM, Username1000, vaso1, VJ, Vlad000, vladom6, Vlajman1957, W123, Zanimljivo, zarko5566, Zmajac, Zoca, 800077