Canon Powershot TX1

Canon Powershot TX1

offline
  • Pridružio: 31 Maj 2003
  • Poruke: 324

Sta mislite o ovom aparatu
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



CAPS LOCK ispravio nikoola



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Zora
  • Pridružio: 22 Okt 2004
  • Poruke: 1451
  • Gde živiš: ni na nebu ni na zemlji

ja citala ovde nesto ...

CNET.co.uk judgement:
The TX1's unique design is sure to turn heads, but it's also quite awkward to use, and its still image quality isn't up to Canon's usual standards

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 893 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 3 sakrivenih i 839 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, bankulen, Blair, boromir, bounty hunters, brundo65, burevestnik, deimos25, Desmond, djuradj, DovlaODR, esko_hz, Gheljda, goran.vvv, Haris, Jozo74, kaskadija, kljift, Kriglord, Laluvr, Lance Guest, mat, Medojed, Miler88, mm1811, neko_drugi, Novakomp, Obrenovic, pisac12, Profesor_018, Pururin, Recce, rednap, repac, Rupert, S94, samojednoimeznam, scimitar19, Shinobi, shiro, smuk, Snorks, stegonosa, tomo2, tooljan, Vanderx, vazduh, Velizar Laro, veljko82, vjetar, Zec