Da li iko zna???

Da li iko zna???

offline
  • Pridružio: 18 Mar 2008
  • Poruke: 50
  • Gde živiš: Banja Luka

Da li je iko čuo za "suvo" razvijanje grafičkog filma ili fotografije?

Navodno je razvijač vrsta praha, a fiksir je neka emulzija koja se samo premaže preko filma ili fotografije...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1644 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 5 sakrivenih i 1552 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, annon, Apok, ArmyBoss, Arsenije, Asparagus, bobo85, Bole72, Boris.A, branko7, Citalac, cojapop, Dannyboy, darkojovxp, dekan.m, dekiz, djboj, doktor1964, dolinalima, drimer, dusanobr, Dzoni2412, Frunze, gaga23, geo.dule, Georgius, ghoost, Goksi95, GUARIN, HawX, HrcAk47, IvanMiletic, Jeremija98, Jerry Drake, jimi_agf, Jomini, Kajzer Soze, Kakarotsvc, Karaula, Khaless, king111, klepesina, Kvazar, kybonacci, Lance Guest, maksi007, markolopin, mikhailo, Miki 24pbr, milanpb, MILO-VAN, nenooo, nixos, nnovakis, OgnjenMitric, Otto Grunf, ozzy, pein, ping15, Poof, Ray1973, redstar011, redstar72, rodoljub, rovac, S.Palestinac, S94, sekretar, Sharpshooter, SirOliver, SOVO515, tamno.nebo, TangoSix, theNedjeljko, they live, USSVoyager, Valter071, VaRvArI 85, VJ, VladaKG1980, wolverined4, x9, ZlatniRez, Zukov, 79693, 223223