|
Poslao: 01 Jul 2006 19:42
|
offline
- Platon

- Građanin
- Pridružio: 05 Jan 2006
- Poruke: 190
|
Zelio bih kupiti aparat Olympus FE-115, pa me zanima dal ga neko ima i kakva su iskustva.
Pozdrav
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 01 Jul 2006 21:20
|
offline
- Branislav_s

- Elitni građanin
- Pridružio: 27 Feb 2006
- Poruke: 1762
- Gde živiš: Sombor
|
Pa klasican aparat nize srednje klase, ima ga buraz.Radio sam sam njim i pravi lepe slike, mada kao da mi je imao problema sa jakim osvetljenjem na pozadini (sunce), ali mozda nije bio dobro podesen..U sustini lep aparat, lepo lezi u uci, a tehnikalije ne znam, a necu da copy>paste sa interneta.Mislim da je cena oko 150 Evra.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Jul 2006 00:05
|
offline
- Platon

- Građanin
- Pridružio: 05 Jan 2006
- Poruke: 190
|
kod nas u sarajevu je cijena 280KM=140Eur
Mene zanima samo kakve su slike, tj da li zadovoljava odredjene norme. U sustini ne treba mi nista profe nego jednostavno da mogu da slikam i da te slike nisu sranje.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Jul 2006 07:43
|
offline
- Branislav_s

- Elitni građanin
- Pridružio: 27 Feb 2006
- Poruke: 1762
- Gde živiš: Sombor
|
Onda ga uzmi, jer ima slike rezolucije 2500x1900 i imaju lep nivo detalja, ja imam Fuji A350 i on je sjajan, a za Fe115 sam ti rekao, ima buraz i lepo radi.Samo racunaj da obavezno moras uzeti i memorijsku karticu, jer on u sebi ima ugradjenu memoriju, koja je dovoljna za 8!!! slika, a Olympus koristi XD kartice (kartica od 256mb je 25evra).
Pozdrav
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Jul 2006 20:01
|
offline
- Platon

- Građanin
- Pridružio: 05 Jan 2006
- Poruke: 190
|
OK uzet cu ga, a 128 memorijska kartica je kod nas 22eur, a 256 33 eur, FE-115 ima u sebi 28 mb memorije
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Jul 2006 20:08
|
offline
- nikoola

- Legendarni građanin
- Pridružio: 12 Jan 2004
- Poruke: 9661
- Gde živiš: Čačak
|
Citao sam malo o njemu.
Kazu da je cenA ekvivlant kvaliteta koji taj aparat nudi.. Znaci, koliko para toliko muzike, ali sasvim zadovoljavajuci i OK aparat za te pare i "pocetnike".
Ali ja bih predlozio par boljim modela, po meni (za 10-35e vise), jer se digitalni aparat ne kupuje svaki dan...
10-15e skuplji su Canon A430 i Nikon L4, mada za 35e L3 je MNOGO bolje resenje (moj ortak je kupio prekljuce, pa smo obisli sve zive radnje).
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 02 Jul 2006 21:11
|
offline
- Branislav_s

- Elitni građanin
- Pridružio: 27 Feb 2006
- Poruke: 1762
- Gde živiš: Sombor
|
@Platon:
Vidi ti njih sto su bezobrazni.Bas sam poledao cene memorija kod nas i evo ih:
128mb - 1600 dinara
256mb - 2000 dinara
512mb - 3200 dinara
@Nikoola:
U pravu si, ali ako je Platon vec odlucio onda nema promene.
<<<jer se digitalni aparat ne kupuje svaki dan... >>>ovo si odlicno rekao.Ja sam se tako zeznuo, jer sam kupio hp320 koji je pre tri godine, kada sam ga kupovao kostao 12000, a hp520 je kostao 15000, a bolji je mnogo.
Poz
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Jul 2006 00:28
|
offline
- Platon

- Građanin
- Pridružio: 05 Jan 2006
- Poruke: 190
|
vidi te ljudi ja nisam bas nesto spreman sa lovom pretjerano, znaci imam 300 km=150 Eur za te pare cini mi se da je fe-115 najbolje rjesenje mada ako iskrsne neka lova viska mozda dodje do promjene. Jednostavno dosta putujem i treba mi nesto da zabiljezim momente sa tih putovanja. znaci ne treba ni mesto profi al ne treba mi ni smece
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 03 Jul 2006 00:34
|
offline
- nikoola

- Legendarni građanin
- Pridružio: 12 Jan 2004
- Poruke: 9661
- Gde živiš: Čačak
|
@platon
Ako oces mene da poslusaj, ne kupuj taj aparat.
Ako nemas dovoljno para, pozajmi da kupis ili sacekaj malo.
U suprotnom ces vrlo brzo da uvidis koliku si gresku napravio... Veruj mi!! ZNAM!
|
|
|
|
|
|