|
Poslao: 03 Apr 2005 22:40
|
offline
- cezar0123
- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 02 Apr 2005
- Poruke: 5
|
Da li si koristio Webshots i kakvo misljenje o tome imas?
Interesuje me da li ovakav vid desktopa interesantan za korisnike (korisnici kojima komp sluzi za muziku i igre)...samo misljenje me interesuje!
Ako niste probali, a zelite imate na ovoj adresi :
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
Verzija koja dozvoljava samo pet slika dnevno i jos neka ogranicenja!
Prijatno...
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 03 Apr 2005 22:45
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
Sa programom svakoga dana preuzimaš sa interneta lepe "desktop"-ove, poseduje integrisan kalendar... vrlo lepa opcija, imaš mogućnost deljenja svojih slika...nisam ga dugo koristio sigurno dve godine, možda je i dobio koju novinu. Uglavnom ko voli lepe pozadine eto mu finog programčića.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Apr 2005 02:00
|
offline
- Vodolija
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Feb 2004
- Poruke: 3013
|
Koristila sam ga ranije, dok sam imala jaci kompjuter, neko vreme, simpaticno, ima lepe slike ..
Sada bi mi zauzimao memoriju pa ga se klonim.
Inace preporucujem
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Apr 2005 14:42
|
offline
- kgnikola
- Ugledni građanin
- Pridružio: 30 Jul 2004
- Poruke: 469
- Gde živiš: Kragujevac
|
Ima odlicne slike, Inace imam 90% kolekcije na 3 CD-a 1600x1200 (uglavnom).
eMule cuda cini :-)
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Apr 2005 15:12
|
offline
- Pridružio: 22 Avg 2004
- Poruke: 388
- Gde živiš: Kovacica moja kuca
|
To je najbolji program za usporavanje PC-a
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Apr 2005 23:34
|
offline
- Pegazeka

- Elitni građanin
- Pridružio: 20 Apr 2003
- Poruke: 2416
- Gde živiš: NS
|
nema za linux :-/ a bas bi ga koristila, ima mnogo lepe slikice
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Apr 2005 12:22
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
Čiste sve to nama dobro poznati programi "spybot" i "adaware".
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 05 Apr 2005 15:57
|
offline
- kgnikola
- Ugledni građanin
- Pridružio: 30 Jul 2004
- Poruke: 469
- Gde živiš: Kragujevac
|
Ja sam ga dugo imao, adaware je tu i nema brige, nisam primetio da mi je usporavao mashinu, naravno za ocekivati je da ce da vam uspori mashinu ukoliko ste namestili da menja pozadinu svakih 5 sekundi. Inace ga ne koristim jer me inace nervira gomila programcica u systrayu.
Ali slikama se zaista nema sta prigovoriti
|
|
|
|
|
|