• Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Fudbaleri Čelsija osvojili su prvi trofej ove sezone. Oni su u finalnoj utakmici Liga kupa koja je odigrana u Kardifu bili bolji od Liverpula 3:2 tek posle produžetka. Rezultat posle 90. minuta igre bio je 1:1.

Liverpul je poveo golom Jona Risea već u prvom minutu meča, da bi Čelsi do izjednačenja stigao u 79. minutu autogolom Stivena Džerarda. Posle ovog gola trener Čelsija Murinjo je isključen zbog sukoba sa navijačem Liverpula.

U produžetku prvo je Didije Drogba doneo prednost, da bi reprezentativac Srbije i Crne Gore postigao treći gol za Čelsi. Minut kasnije Antonio Njunez postavlja konačan rezultat.

• Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Da se kladimo da im nije poslednji? Smile
Mene bas interesuje sta ce biti sledece sezone, nakon sto su oprene one silne pare u njemu...

@bojan, mala ispravka, ako pises Chelsea po naski, napisi Celzi, a ne Celsi Smile

Ma, neka zgaze Barsu, posle me ne zanima šta će biti s njima. Mr. Green
Do dolaska Abramoviča Čelzi mi je bio najdraži klub na ostrvu, ali kada su izbacili Gronkjera, Melhiota, Babajara, postali su mi nešto odvratni, i nemam osjećaj da je to onaj Čelzi od prije.

Kezmanu je to bio drugi postignuti gol u dresu Celzija. Ko je video ovaj gol mogao se malo i nasmejati kako ga je dao ali gol je gol.

• Piksi  Male
  • Elitni građanin
  • Poruke: 2435

@Bojan
Pa ni prvi gol mu nije bio nista lepsi (dao ga je iz penala)...ali kao sto si rekao: "Gol je gol" Wink
Mourinjo je dozvolio Kezmanu da izvede taj penal (pricam o njegovom prvom golu) kako bi razbio tremu,'baksuzluk' ili ko zna sta vec ! Wink
Kezmanu mora biti jasno da Engleska Premier liga nije kao nasa i da mu Celzi nije kao PSV. Very Happy

• Pridružio: 10 Jan 2004
  • Poruke: 797

Sta reci nego: GO Chelsea!!! Razbili su Barcelona-u, a Keza je dosta dobro odigrao mec!

@Leggy:
Pa, nije "po naski" bas "Čelzi", već "Čelsi", uostalom, mi izgovaramo onako kako bi trebalo da zvuči i na engleskom, tj. "Čelsi"... Yup! Smile

Ukupno su 1502 korisnika na forumu :: 51 registrovanih, 5 sakrivenih i 1446 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., amaterSRB, Apok, Areal84, babaroga, Ben Roj, bigfoot, Bobrock1, deLacy, DonRumataEstorski, dushan, FileFinder, FOX, galerija, goxin, Grah0, HrcAk47, ILGromovnik, Joco Skljoco, Karla, kjkszpj, Kubovac, ladro, Leonov, Lieutenant, Metanoja, Miloskec, MrNo, novator, ObelixSRB, Oscar, ozzy, Parker, pein, procesor, radoznao, rodoljub, ruger357, S1Mk3, Sirius, slonic_tonic, stegonosa, styg, Tores, Trpe Grozni, vladulns, W123, wolf431, ZetaMan, zixmix, Zoca