• Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Mec je odigran u subotu 21. avgusta.Inter iz Milana je igrao protiv Rome.
Podsetnik:
Ovaj Super Kup Italije se igra kao i vecina Super Kupova,tako sto osvajac Serie A igra sa pobednikom Kupa Italije,ali posto je u ovom slucaju Inter osvojio obe titule,onda po pravilu igra sa njim u Super Kupu onaj ko je bio drugi na tabeli,iza njega dakle - Roma.Ovaj slucaj je isti kao i u engleskom Community Shield-u,posto je Chelsea ugrabio obe titule,onda se gledalo ko je drugi - Manchester U.,dakle ista situacija.

Nap: Menez, Vucinic, Totti

Dakle oba tima su igrali prilicno ofanzivno.

Roma je povela golom Riise u 21’, Makedonac Pandev je izjednacio pred kraj prvog poluvremena u 42’ na 1-1.
Da bi sjajni Kamerunac Samuel Eto'o(Inace igrac utakmice) postigao 2. gola u 70’, i 80’ i postavio konacan rezultat 3-1 za Inter.
Nas Dejan Stankovic nije bio u startnoj postavi ali je usao u 45. minutu Smile
Za Romu je usao u igru u 68. minutu Brazilac Adriano koji se vratio u Seriu A.
Mec je bio prekinut za jedno 5. minuta posle Interovog drugog gola jer su navijaci Rome bacali Signalne rakete na teren.
Wesley Sneijder je odigrao sjajnu utakmicu, kao i uvek imao je vaznu playmaker-sku ulogu,i asistirao je Eto'o-u,kod treceg gola Intera je odigrao dupli pas sa Eto'o-om.
Benitezova prva utakmica od kako je preuzeo Inter(dosao iz Liverpool-a) i odmah pobeda i titula.Inter je posle osvajanja Serie A,Lige Sampiona i Italijanskog Kupa(Pod vodjstvom Mourinha), evo sad osvojio i cetvrtu titulu - Super Kup Italije.

Izvor:

Ukupno su 1249 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 10 sakrivenih i 1183 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: amaterSRB, amstel, Apok, babaroga, bojcistv, Boris90, Brana01, BSD, Bubimir, cavatina, ccoogg123, cenejac111, CheefCoach, cinoeye, comi_pfc, Dimitrise93, Djokkinen, DPera, flash12, GandorCC, Georgius, GORDI, ikan, jukeboxer, Klecaviks, Kubovac, kuntalo, ljuba, MB120mm, mercedesamg, Mercury, Metanoja, mile23, Nemanja.M, NoOneEver Dreams, novator, Parker, pein, shaja1, sombrero, srbijaiznadsvega, Srki94, Srle993, suton, Tas011, Toper, virked, vlad4, vobo, wolverined4, zillbg, Zimbabwe, |_MeD_|, Živković, 125, 223223