21:00h Roma - Aris
21:10h Bolton - Lokomotiva Plovdiv
21:30h Vitorija Gimaraeš - Visla Krakov
21:30h Sevilja - Majnc

Parovi za veceras, ovde netju stavljati glasanje jer je josh rano (ne zna se ko tje dotji iz LS) Ovde pishite sve o kupu UEFA.

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • nbuda
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 20 Jan 2005
  • Poruke: 791
  • Gde živiš: Kovin

Ne mogu a da se ne osvrnem na jučerašnje rezultate rumunskih klubova u kupu UEFA.
Dinamo Bukurešt - Everton 5:1 (jel to onaj isti Everton koji je igrao kvalifikacije za ligu šampiona?)
Valerenga-Steaua 0:3 (ako se ne varam Valerenga je vodeći tim norveškog prvenstva)
Feyenord - Rapid Bukurešt 1:1
...
Krila Sovjetov - AZ Alkmar 5:3 (Krila se bore debelo za opstanak u ruskoj premijer ligi,a AZ vodeći klub holandskog prvenstva.Kuriozitet je i to da Rusi na poslednjih sedam ili osam prvenstvenih utakmica nisu postigli niti jedan gol!!!)
...
Ren-Osasuna 3:1 (čast gostiju spasao je, a ko drugi - Savo)
...
Levercusen - CSKA Sofija 0:1 (???)

p.s.Rumuni su izbili na četvrto mesto u Evropi po broju osvojenih bodova za ovu sezonu! komšije svaka čast:

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

Apsolutno neverovatno. Mozda se Steaua preporodila kad je otisao Zenga Smile (svaki slicnost je namerna). Iznenadio me je Dinamo Bukurest (cak se igralo na neutralnom terenu), blago receno odvalili su ih.
poZz

offline
  • nbuda

Po malo zapostavljen post...
U utakmici trećeg kola ligaškog dela kupa UEFE, 2 gola Danijela Ljuboje u Solunu za preokret protiv POKA , i to u 86. i 90. minutu.
PAOK - Štutgart 1:2
...
Dnipro - Litex Lovech 0:2, strelac drugog gola nekadašnji mladi reprezentativac Mitar Novaković.

offline
  • Civil Works Team Leader @ IKEA Centres Russia
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7912
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Niko ni da se seti da napise... Smile

Sevilja osvojila kup UEFA. Pobeda u finalu u Ajndhovenu protiv Midlsbroa 4-0 (1-0) cista k'o suza... Bili su za klasu bolji od Engleza. Fudbal u prvom poluvremenu na momente dosadan, a onda gol iz dva poteza. Drugo poluvreme spusten gard Midlsbroa koji dovodi do katastrofe na kraju...

Mogli su Spanci da daju jos koji gol da su hteli... Ali je Kanute posle postignutog cetvrtog gola gestikulacijom pokazao ka klupi svoje ekipe i navijacima da je dosta...

Fudbaleri Sevilje po prvi put u istoriji kluba osvojili su međunarodni trofej pošto su u finalu Kupa UEFA u Ajndhovenu pobedili ekipu Midlzbroa 4:0. Strelci su bili: Luis Fabijano u 27, Mareska u 78 i 84 kao i Kanute 89.minutu. U španskom timu nije bilo našeg Ivice Dragutinovića koji se još u potpunosti nije oporavio od povrede.

U prvom poluvremenu Sevilja je znatno bolju igru uspela da kruniše samo jednim golom, ali je već tada bilo jasno da je bolji tim. Midlzbro je bio motivisan, ali su njegovi igrači delovali umorno i nervozno.

U drugom poluvremenu engleska ekipa je imala sjajnu priliku da izjednači, ali je Viduka promašio cilj. Kazna je stigla vrlo brzo, a predvodnici ubedljive pobede bili su Frederik Kanute koji je imao snage samo za jedno poluvreme, i Enco Mareska koji je dva puta zatresao mrežu protivnika. Uspeh Sevilje daje šansu sedmoplasiranoj ekipi španske Primere da se plasira u Kup UEFA naredne sezone.

offline

Tacno, zapostavili smo Kup UEFA, ali sad se vec zavrsi, tako da...
Nisam gledao utakmicu, ali je bio red da i Mildsbro pukne jer se poslednje dve runde provlaci kroz iglene usi!

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 690 korisnika na forumu :: 24 registrovanih, 2 sakrivenih i 664 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, 9k38, aleksandarbl, AMCXXL, Areal84, babaroga, Bane san, bigfoot, bozomotika, croato, Dimitrije Paunovic, helen1, janbo, ljuba, mnn2, nedeljkovici, opt1, pavlo, pein, Pohovani_00, Romibrat, VP6919, zlaya011, 125