Rezultati jučerašnjih kvalifikacionih mečeva:

Malme - Dinamo Zagreb 2:0 (prvi meč 1:4)

Genk - Makabi 4:1 posle penala, 2:1 (prvi meč 1:2)

(Rosi 50, 66, Marčena 82.)

Cirih - Bajern 0:1 (prvi meč 0:2)
(Gomez 7.)

Ja sam gledao malo Viljareal - Odenze, malo Malme - Dinamo.

Dinamo, kao što je i komentator rekao, treba da slavi Kelavu (golman) koji je odbranio, koliko ja videh, sigurno 4/5 izglednih prilika za Malme + 2/3 prilike gde su igrači Malme-a promašili gol. Dinamo i Malme su bili ravnopravni do isključenja Dinamovog igrača u 50. minutu, onda su krenuli naleti Malme-a. Dinamo je imao 2/3 prilike iz kontri, gde je mogao da reši dvomeč, do 69. minuta. Od postignutog gola Malme je bio apsolutno dominantan, ali i pored mnogo izglednih prilika (imali su 3/4 posle drugog gola koji je postignut u 86. minutu) nije uspeo da nadoknadi veliki minus iz prve utakmice. Genk je ušao u LŠ posle penala, a APOEL je ponovo ušao u LŠ (posle jedne sezone pauze).

Večeras ostali dvomeči:

Rubin - Lion
Viktoria Plzen - Kopenhagen
Šturm - BATE
Benfika - Tvente
Udineze - Arsenal

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.

offline

Verujem da ste čuli da je Fenerbahče, zbog istrage oko afere nemeštanja utakmica, izbačen iz LŠ.

UEFA je brzo odlučila da umesto njih uđe Trabzonspor (Fener bio prvak, a Trabzon drugi) koji je ispao iz kvalifikacija za LŠ u 3. kolu (od Benfike), a time će profitirati i Atletik Bilbao koji će bez večerašnjeg revanša u Turskoj ući u LE (u prvom meču je bilo 0:0).

• Gde živiš: Sparta

Ja kol'ko znam bice na EuroSport-u prenos zreba za Logu Sampiona, pocinje u 17:45 BTW...

• Gde živiš: Bijeljina

Sta dortmund radi u 4. sesiru Confused Bice interesantno pratiti grupe LS ove sezone, u vecini je svasta moguce.

Idi na vrh
offline

@lnenad

Pa u poslednjih 5 sezona su samo 2 puta igrali evropska takmičenja i imaju samo 22.887 bodova (više ima i npr BATE Borisov).

Idi na vrh
offline
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak

Strasno, ljudi su bas bili mina, bice jakih utakmica.

08 Jul 2012 14:29 mcrule Zaključavanje topica Razlog: Sređujem forum
Sezona je gotova, a nova je zvanicno pocela. :)

Potreban je samo minut da se registrujete - da biste učestvovali u diskusiji:
Izaberite vaše korisničko ime [username] :
Vaša email adresa je [email] : Email adresa mora biti tačna!
Ukucajte željenu šifru [password] :
Ukucajte šifru ponovo [password again] :
Jezik [language] :

Ili se jednostavno uloguj preko Facebook-a:
Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 630 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 10 sakrivenih i 542 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 1311 - dana 15 Nov 2012 21:40

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: akuci, aljosa7, argus, aronija, Bojan Dimitrijevic, bojan1000, BSD2, celik, Cerberus, cezar 35, Chuck Norris, crnitrn, dekao, djboj, Djokkinen, dobri covek, drgnk, faris.orman, filiphr, gagidjuric, Gama, Gotffrid Rozenkrojc, higuy, HSMF, i.senica, ikan, indja, ivan99, ivanaker, ivica976, koja92, Konrad Zuse, Kožedub, Kule, Leonardo, Lieutenant, MareBG2, menges, Mercury, mika vrbas, mirbat, Miroslav3, mpman, nedeljkovici, nedjabanderas, neko iz mase, nelsa, nelson, NemanjaLazarevic, nemezisx, nike992, Nikola Gajić, nikolakole84, Oscar2, pandur, Phalcon, potez xxv, Recoba20, sasin, sch, sezan, shone34, SpentaZ, Springfield, sremac983, stringer bell, ucenik32, uhogrlonos, urospavlovicvideo, vasa.93, veljko82, Vlada78, vobo, Voja1978, Warhawk, zdravkovic.zoran, Zoran Marinkovic, Žan Klod vam dam