1

offline
  • Pridružio: 03 Mar 2005
  • Poruke: 1163

Posle prvog poluvremena sustigli smo prednost iz N.Sada... vodimo 3 : 0 u sred Svedske. Mozda ovo i nije poslednja utakmica ove generacije kako su mnogi govorili. Strelci u prvom poluvremenu Mrdja, Jankovic i Babovic....

Jos par komada i to je to....

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Civil Works Team Leader @ IKEA Centres Russia
  • Pridružio: 22 Jun 2005
  • Poruke: 7912
  • Gde živiš: Moskva, Rusija

Opaaaaa evo ga i 4ti... Dokle ce da brojimo? Very Happy

Potpuno iznenadjenje za mene posle onakve utakmice u petak...

Petarda.... Sad ce tek da ih napune...

Rezultat pratim preko neta, jel jos uvek napadamo? Jel Svedjani pokusavaju da ista urade?

offline
  • Pridružio: 10 Maj 2005
  • Poruke: 273
  • Gde živiš: Beograd

Svaka im cast.Tako se igra napadacki do samog kraja.Najzad da stvarno uzivam dok gledam nase igrace.Ova utakmica vraca veru u nas fudbal.Jos jednom svaka cast.

offline

Gotovo je gotovo... odosmo na Evropsko prvenstvo.

offline

Mi Srbi smo anatomski fenomen - kad dogori do noktiju pokazujemo zube.
(kopirajt na ovu recenicu je moj, nemoj da bi neko maznuo! Smile )

Dakle ne mogu jos sebi da dodjem od iznenadjenja. Sta reci momcima osim svaka cast!? Ili svu 11cu kolektivno preko kolena pa batine za petak? Smile

offline
  • Pridružio: 24 Apr 2005
  • Poruke: 2530
  • Gde živiš: Obrenovac

Neka me neko ustine Smile, svaka cast Babovicu, odlican igrac, super sto sad igra za OFK Smile

offline

A moglo je da bude mnogo drugacije .... recimo da pobedimo 8 : 0 Smile Smile Smile Malo smo na kraju bili sebicni, jel' da? Smile

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 1382 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 6 sakrivenih i 1342 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, aleksmajstor, Alibaba1981, Atomski čoban, bladesu, BlekMen, Bobrock1, bojank, bojankrstc, bojanM84, Boris90, ccoogg123, crnogorac, Dannyboy, DeerHunter, Dimitrise93, doktor1964, Dorcolac, FileFinder, GenZee, havoc995, ILGromovnik, ljuba, ljubacv, maiden6657, Mihajlo, mile23, milutin134, Seeker, Srle993, Valter071, Zandar, zzapNDjuric99, Čivi