ciste ili trudnoca?

ciste ili trudnoca?

offline
  • upomoc 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 20 Dec 2012
  • Poruke: 1

Postovani, molim Vas za brz odgovor jer mi je stvarno savet hitno potreban. Upitanju je izostanak ciklusa, odnosno kasnjenje ciklusa 4 dana, pri tom mi nikad nije kasnilo duze od jednog dana, a u poslednjih nedelju dana ili malo duze osecam konstantan bol u predelu levog jajnika, koji ne boli ostro, vec tupo, ali ne prestaje. Imala sam odnos sa partnerom kada su mi bili plodni dani, ali smo prilicno sigurni u to da trudnoca nije u pitanju, pa me zanima da li moze postojati mogucnost da ciklus kasni usled upale jajnika ili vodenih cisti? Hvala unapred na odgovoru



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1277 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 8 sakrivenih i 1184 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, _Sale, aleph_one, ArchaBasha, Belac91, bestguarder, Betty25, bigvlada, bolenbgd, Bozjidar87, Bubimir, Centauro, cikadeda, Cirkon, cole77, cuvarkuca, cyprus, Dekanovic, Deki Duga Devetka, Djokislav, Doca, Dorcolac, Ezbuck, famoso, Georgius, Goxy1, HogarStrashni, iceburn, Istman, Jaz, Jecmendo, jodzula, Jonbonjovi, Jozo74, Kajzer Soze, kibihrchak, Kriglord, Kvaka22, Laluvr, Lotus, mainstream, Makarid, maksi007, MaschinenPistole, medaTT, mercedesamg, milenko crazy north, Milometer, Mrav Obrad, mrm, N.e.m.a.nj.a., nelezele, nemkea71, Nikolajevic, niksa517, nnovakis, ozzy, panzerwaffe, Pero, Pilence, pisac12, pobeda, precan, proka89, radionica1, Radoslava, Radula, raketaš, Ray1973, Remarqe, repac, Robin, sap, sasovsky, Sharpshooter, Sirius, Snorks, sonico, stalja, tritonus, troki1971, umpah-pah, Vlad000, Vojkan Petrovic, Zukov