Savet oko kupovine monitora ?

Savet oko kupovine monitora ?

offline
  • rock5 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 20 Okt 2011
  • Poruke: 7

Za igrice i animacije koji je bolji ?
lg monitor
dell monitor



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 21 Dec 2011
  • Poruke: 247

Za igre je Dell sigurno bolji zbog manjeg odziva.



offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

MiskoNis ::Za igre je Dell sigurno bolji zbog manjeg odziva.


Koji od ova dva monitora ima brzi odziv? Razz

offline
  • Pridružio: 19 Sep 2007
  • Poruke: 1680

Ova dva monitora imaju potpuno istu brzinu odziva (8ms).

U istom su cenovnom rangu i otprilike istih karakteristika tako da ti je svejedno za koji god da se odlucis.

offline
  • Pridružio: 21 Dec 2011
  • Poruke: 247

Na papiru je LG brži (5ms vs. 8ms), ali praksa kaže drugačije:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1064 korisnika na forumu :: 25 registrovanih, 4 sakrivenih i 1035 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 357magnum, awathorn, Bubi, BZ, Cicumile, cuvarkuca, dekan.m, dexteroza, Dorijan Grej, Dzambas, Giskard, goxin, Jablan, jon istvan, Kobrim, Milometer, Milos82, mnn2, Mzee, PlayerOne, rodoljub, stegonosa, tomigun, Trpe Grozni