Restart racunara prilikom podizanja Windows-a

Restart racunara prilikom podizanja Windows-a

offline
  • Pridružio: 04 Okt 2005
  • Poruke: 130

Javljam se posto imam jedan "problemcic" prilikom podizanja sistema. Naime, kada stigne do windows logon prozora racunar se sam od sebe restartuje i tako moze u nedogled sve dok ga ja ne ugasim na dugme. Inace sistem jedino hoce da se digne kad je racunar u safe mod-u.
Da li je neko imao slicna iskustva i ima resenje za ovaj problem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Jesi li skoro instalirala neki novi drajver ili program?



offline
  • Pridružio: 04 Okt 2005
  • Poruke: 130

nisam nista novo instalirala u skorije vreme...
restartovala sam jos koji put i uspela da resim problem, da li provremeno ili ne vreme ce pokazati...
prilikom ponovnog restarta i tastera F8 izabrala sam opciju Last known good configuration (cini mi se) i sad sve radi normalno kao i pre :-)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 703 korisnika na forumu :: 46 registrovanih, 3 sakrivenih i 654 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bankulen, batana, Borkanović, Centauro, DavidA, Djokislav, djonsule, Duck of Death, Duschi, EXIT78, Goran_, iceburn, Inner-Cell, IvanMiletic, KizJ, koom0001, kybonacci, Lazur_01, Linda, m0nstrum_, Mane88, marko.markovic, Metanoja, milijarder, miljannis, Milun24, Nepopravljivi, ostoja, PlayerOne, prle122, probisic, Pururin, Rogan33, simicnenadbg, Sin Boskic, Sir Budimir, Smiljkovich, starlights, Steeeefan, Tastatura ratnik, vaci, Velibor Radoja, VJ, Vlado82, VPV, šumar bk2