Stavljanje sifre na externi hard disk?

Stavljanje sifre na externi hard disk?

offline
  • Pridružio: 28 Avg 2005
  • Poruke: 183

Kupio sam Western Digital externi hard disk od 500 gb. Hteo bih da hard prikacim na server mreze, da ga serujem i da mu stavim sifru za pristup. Znam da ga serujem, ali kako da mu stavim sifru za pristup? Tacnije, kad neko zeli da povuce/stavi podatke na njega da mora ukucati password?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Aleksandar Matic
  • Pridružio: 17 Jun 2008
  • Poruke: 578
  • Gde živiš: Valjevo

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici] znam za ovo ne znam koliko ce ti pomoci.....ali ako radis klasican win sher ako si postavio pass na taj racunar neko ko krene da se nakaci u svakom slucaju ce mu biti trazeno korisnicko ime i pss.....koje ti mozes da namestis......takodje da odredis Permissions za korisnika....pozzzz



offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

A da instaliraš Folder Lock na taj hard i sve podatke tu smeštaš?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 882 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 13 sakrivenih i 783 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, Aleksandar Tomić, b_z_b, BlackTower, bojansmudja, bokicacar, bufanje, cakija, carinko, cikadeda, Colt D, cvrle312, darionis, DeerHunter, Despot Đurađ, dijica, Dimitrise93, divison, Djota1, doktor1964, DonRumataEstorski, Dorcolac, dule10savic, dulleo, Džekson, esko_hz, Goran 0000, Goxy1, Grebostrek, GT, Hans Gajger, hyla, joca83, JOntra, K-1A, Kajzer Soze, KimiMR, knutveliki, Kontrausluga, kripo, Linda, LjutaGuja, lord sir giga, LostInSpaceandTime, m94j, MaschinenPistole, maxim_von_burdengate, medaTT, mercedesamg, metallac777, MikeHammer, Milometer, milos97, Mićko, Mrav Obrad, MrNo, narandzasti, Nemanja Opalić, nikolapetkovic, nobutado, novator, OKT, panzerwaffe, Petar25, Pilence, raptorsi, Remain, repac, sajorg, skok, Solunac na steroidima, Sone0883, stegonosa, stibium51, tecataki, theNedjeljko, Tihi86, Titan, tooljan, VekiJ, vukovi, Walter Kurtz, Yekaterinburg, ZetaMan, Zoran1959, Zrcalo