hernija kod beba

hernija kod beba

offline
  • Pridružio: 02 Jul 2008
  • Poruke: 1

imamo bebu od dva meseca a kilu je operisao sa mesec ipo. za nas je to bio sok kao i za svakog roditelja, pogotovo bebe. postupak traje dva dana i vise vremena provedes vodajuci bebu za pripremu ( anesteziolog, vadjenje krvi) . operacija traje pola sata i bebu probude za dvadeset min. donesu je kod majke i na kraju dana ako beba ne povraca idete kuci. sada nije strasno kada je proslo.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 942 korisnika na forumu :: 11 registrovanih, 1 sakriven i 930 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., Bokiboks, BZ, Deki Duga Devetka, Jovan.D, Lepi Jova, Srna, TBF1D, Zastava, zlaya011