Problem sa mikrofonom u cs-u

Problem sa mikrofonom u cs-u

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2009
  • Poruke: 55

Nedavno sam kupio slusalice sa mikrofonom,i slusalice rade odlicno i mikrofon radi odlicno na skajpu,na msn-u,teamspeak-u....ali u cs-u kad idem Test microphone krci nenormalno,probija usi,i nista se necuje sot ja pricam nego samo to suskanje,probao sam svasta,ali isto.
Da li neko zna u cemu je problem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 11323 korisnika na forumu :: 101 registrovanih, 12 sakrivenih i 11210 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, A.R.Chafee.Jr., alke12, amaterSRB, Apok, Asparagus, bb929, BlackTower, Bobrock1, brandža84, bunker, CHARLIE JA., Cicumile, Cirkon, coaaco, dane007, DankoZemun, darcaud, Dejan_vw, DENIRO, djboj, djuradj, dule10savic, dusanobr, ekser222, Electron, Feller, Flanker-G, Foxdie, glados, gobrad, goran.vvv, Great White, Hans Gajger, Igritelj, ILGromovnik, IpMan, Ir, ivan_8282, ivica976, Jan, Jester, Josef, Jozo74, K a s p e r, Kajzer Soze, Kenanjoz, kib, knutveliki, konstruktor, kori, kreker, Krusarac, kunktator, leptirleptir, luka35, Macalone, Man1ac021, mat, mercedesamg, Metanoja, mikidragi, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, milimoj, Mis uz pusku, monomah, Murko, N.e.m.a.nj.a., nebkv, nekdo, Nele79, Nepopravljivi, nezavisni mislilac, nuke92, OnforSadunac, pein, Permaldar, Pero, Posmatrac77OKB, Prečanin30, raster12, Ray1973, Regrut Boskica, RJ, sap, sasa87, Shajlok, Sharpshooter, shlauf, styg, t.e.m.p.l.a.r., tecataki, tuf, vaci, veljkovicdani, VJ, Vlada1389, vuksa72, Zvone, |_MeD_|