Problem sa mikrofonom u igri

Problem sa mikrofonom u igri

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2011
  • Poruke: 88

Kada koristim skype mikrofon mi odlicno radi,medjutim kada igram dotu 2 mikrofon toliko slabo radi da me saigraci ili jedva cuju,ili ne cuju uopste....kako da popravim to ?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

I kada igras dotu pricate na skype ili postoji mogucnost iz dote? Ako je ovo drugo, onda proveri podesavanja u doti za mikrofon.



offline
  • Pridružio: 07 Apr 2011
  • Poruke: 88

Ne pricam na skype,postoji mogucnost iz igre,preverio sam sva podesavanja jos pre i nije do toga.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 853 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 7 sakrivenih i 772 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 10x10.9, _Rade, A.R.Chafee.Jr., Aleksa 3215, Bo96, Bojan198527, bojan_t, bojcistv, bokicacar, bpop, bukefal, celt, Cicumile, cifra, Comyymoc, debeli, dejan1972, Denaya, Despot Đurađ, Duk011, DuškoMraz, Electron, Gheljda, Glavni Oružni, Glavonja049, goran.vvv, gregorxix, GveX, Hans Gajger, Jerry Drake, JOntra, Kobrim, Koca Popovic, Litostroton, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, magyar, mercedesamg, mexo, Mi lao shu, Mrav Obrad, nebojsag, OgnjenMitric, OldKresoje, opt1, Oscar, Papadubi, PlayerOne, pobeda, proka89, Rok A Bit, royst33, S-G, sap, sarma, sasovsky, Semberija, septembar, Shadow soldier, shlauf, Sky diver 29, stalja, tamno.nebo, Trpe Grozni, v82, vathra, Velički, vladom6, Volfero, wolverined4, wulfy, XBMC, Zastava