Razbijen Xbox 360

Razbijen Xbox 360

offline
  • Gibli 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 04 Mar 2005
  • Poruke: 520
  • Gde živiš: Zemun

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Štos je u fleshovanju firmware-a DVD čitača konzole preko PC-a pa onda mogu da se puštaju i kopije. Problem je što se i dalje ne mogu pokretati igre iz drugih regiona i ako sam dobro razumeo mora se imati originalna igra dok praviš kopiju. Verovatno će se nedostaci vremenom rešiti...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1292 korisnika na forumu :: 80 registrovanih, 8 sakrivenih i 1204 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, _Sale, aleph_one, ArchaBasha, Belac91, bestguarder, bigvlada, bolenbgd, Bozjidar87, Bubimir, Centauro, cikadeda, Cirkon, cole77, cuvarkuca, cyprus, Dekanovic, Deki Duga Devetka, Denaya, Djokislav, Doca, Dorcolac, Ezbuck, famoso, Goxy1, HogarStrashni, Istman, Jaz, Jecmendo, jodzula, Jonbonjovi, Jozo74, Kajzer Soze, kibihrchak, Kriglord, Kvaka22, Lotus, mainstream, Makarid, maksi007, Manjane, MaschinenPistole, medaTT, mercedesamg, milenko crazy north, Milometer, Mrav Obrad, mrm, N.e.m.a.nj.a., nelezele, nemkea71, Nikolajevic, niksa517, nnovakis, ozzy, panzerwaffe, pisac12, pobeda, precan, proka89, radionica1, Radoslava, Radula, raketaš, Ray1973, Remarqe, repac, Robin, sap, sasovsky, Sirius, Snorks, sonico, stalja, tritonus, troki1971, umpah-pah, Vlad000, Vojkan Petrovic, Zukov