FIFA 2014 World

FIFA 2014 World

offline
  • Pridružio: 11 Okt 2014
  • Poruke: 362

Pocinjem sa igranjem fife 14 world. Sada ja sam kupio 2 igraca i odem u postavu, nema mi tih igraca.
Cuo sam da treba nesta da se uradi da bi oni mogli da odu u postavu ali neznam sta, pa ako neko moze da mi objasni.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2105 korisnika na forumu :: 27 registrovanih, 6 sakrivenih i 2072 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, BZ, Citalac, Coabelgrade, dane007, dekan.m, Doc, Dorcolac, Džekson, ivan979, Kole1975, Koser, kutija11, larix, Lucije Kvint, MiloradKomadic, milos97, nelezele, proka89, S94, saputnik plavetnila, SlaKoj, suton, UAV operator, uruk, voja64, Zoran1959