Fifa 06 problem

Fifa 06 problem

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 1715
  • Gde živiš: Beograd

Upravo sam instalirao fifu 2006, ali ima jedan problem, pri startovanju mi pise poruka CD/DVD emulation has been detected. Please disable all CD/DVD emulation software and re-star the game Sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 929
  • Gde živiš: Nis

Vec znam o cemu se radi i gde si je nabavio. Resenje problema cu ti poslati na PM, a ovde ide Lock. Wink



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1236 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 9 sakrivenih i 1150 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, Asteker, awathorn, Ba4e, Baždaranac, belov, bestguarder, bigvlada, bokicacar, boromir, Bubimir, C-Gun, cemix, Cirkon, Colt D, CrveniSolaris, dejanbenkovic, dejankm, Deki Duga Devetka, djboj, djonsule, dmitarche, Dzoni70, Dzuki, Džekson, Feller, Flanker-G, Gitzherai, helen1, ikan, Ikica977, Koplje, kunktator, Lance Guest, Makarid, mercedesamg, Mi lao shu, Mile14, milenko crazy north, Millennium, Milometer, moldway, MrG, nekdo, nesa1962, Niki2024, nnnnnnnnnn, nobutado, Novakomp, nuke92, oddsock, Oscar2, Panter, pfc74, Pilence, Polifon, repac, S94, Sass Drake, SDsd, Semberija, shone34, shota91, Sirius, skvara, Stefan M, stegonosa, tomo2, vathra, VBoss, Velizar Laro, x9, XBMC, YugoSlav, zemljanin, zlaya011, zule2