Live for speed

Live for speed

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2005
  • Poruke: 109
  • Gde živiš: Beograd

znam da je tema vec bila ali me zanimaju vasa iskustva sa LFS. igra je jedna od najboljih voznji ikada pa me zanima gde vozite, sta vozite, sta ste postigli, koje verzije igre imate itd.....ja sam krenuo pre dve nedelje sa s2 demo i za sad nije lose



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3098 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 7 sakrivenih i 3012 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., aca018, alex71, blue, Bobrock1, Bojan198527, bojan313, bojan_t, boromir, borya90, bounty hunters, BOXRR, Bubimir, Cigi, curiosity, cuvarkuca, darionis, djonsule, Djota1, dradex, Feller, Georgius, Glavonja049, Ivan Campo, Ivoo, Jeremiah, Jester, JimmyNapoli, JK, JOntra, jukeboxer, kaisarevic1, kljift, konstruktor, kori, kovinacc, Lance Guest, lukac, Macalone, Marko00, maxim_von_burdengate, Mihailo Gazdić, milanpb, Milos ZA, Milos1987, momcilob55, Mrav Obrad, nenad81, nikolapetkovic, nixos, obsc, OgnjenMitric, Orc, Oscar, Parker, peradetlić, Petarvu, ping15, PoolbegD02, porticco, Prometeus, Ray1973, RD84, ruma, Sale0501, shiro, skok, Slingshot, tanakadzo, vathra, veljko82, Vilson, Vlada1389, Vladoj, Zastava, Zdenko, Zorge, 79693