Problem sa alt+tab na win7

Problem sa alt+tab na win7

offline
  • Pridružio: 07 Apr 2011
  • Poruke: 88

Ovako,imam dosta igara na kompu,i kad god uradim alt+tab on mi izadje iz igre ja,uradim to sto mi treba i vratim se u igru i sve normalno....E sad,danas sam instalirao assassin's creed,i kada uradim alt+tab on mi izadje iz igre,ali kad hocu opet da se vratim u igru,on nece da pusti igru na punom ekranu nego samo u prozoru...zna li neko kako da popravim to da mi vrati u full screen ?????



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Kasnim malo, ali postoji resenje za ovo

Potrebno je pritisnuti Alt + Enter Ziveli

Google je cudo Smile



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 944 korisnika na forumu :: 85 registrovanih, 2 sakrivenih i 857 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., airliners, AirSremac, Apok, ArmFPGA, b_z_b, Ba4e, Belac91, bojan_t, Cirkon, cvrle312, dejan.7951, Dekanovic, Dimitrise93, Dixtrix, dj.ape, Djokislav, drale12, Duce, dule10savic, Dvojac005, Dzoni70, Džekson, Electron, flavius89, Foxdie, Grebostrek, Helket, howyesno, ihis, ILGromovnik, In_hero, Jager715510, Jeremiah, Jester, JohnDoe, jon istvan, JOntra, Jozo74, Kalem, kapela, Konda, Lep1na, luka35, Makssd85, Mamadu, Marko Marković, menges, mercedesamg, milanpb, milenko crazy north, Milovan Dinic, milutin134, Mirage 2000N, Mićko, moldway, nerislav2025, Niki2024, nobutado, nuke92, OKT, orah, pablojepao, pein, Permaldar, Petarvu, Piani Jazzer, rakivan, Remarqe, repac, Saša1989, Ulzana, Uros Cuore Sportivo, uruk, Valter071, vathra, VJ, Vrač, Weah88, x9, yip314, ZlatniRez, Zorge, 79693