Video Games

Video Games

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2009
  • Poruke: 533
  • Gde živiš: U kuci!

Sjetio sam se igrica uz koje sam odrastao igrajuci ih na TV-u i to na konzoli cini mi se da se zvala SOCER STATION! E sad me interesuje da li se te takve igre mogu igrati na kompu i gdje da ih nadjem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • ISB 
  • Građanin
  • Pridružio: 04 Avg 2008
  • Poruke: 222

emulator skini.



offline
  • Pridružio: 25 Jun 2009
  • Poruke: 533
  • Gde živiš: U kuci!

Sve si mi rekao!?

offline
  • jaro96  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 11 Jan 2009
  • Poruke: 573

Da li je to bila SEGA?!?
Ovde imaš emulatore:http://www.emulator-zone.com/doc.php/genesis/
Skineš emulator, pa igru (napr. odavde [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]) i otovriš emulator pa open i otvoriš igru. Ako ne nađeš željenu igru na tom sajtu googlaj na: SEGA roms download

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2009
  • Poruke: 533
  • Gde živiš: U kuci!

Nije u pitanju sega al na tom principu!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 860 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 5 sakrivenih i 806 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, AleksSE, Andrija357, AudioTehnica, bb929, bbogdan, bigbear, blatruc82, djuradj, doktor097, drimer, Duce, dukajov, Dzambas, Dzigy, Džekson, ElGenius, esx66, goxin, GT, Hardenberg, Igritelj, jalos, jodzula, Kajzer Soze, MaksicZoran, mikrimaus, MIKULENCE, Milometer, mist-mist, museum, Nemanja Opalić, nenad81, Nikoletina Bursac, novator, OKT, oldtimer, Panter, peradetlić, razumihin, repac, royst33, S.Palestinac, Tvrtko I, VJ, Vlada78, vladom6, Volkhov-M, zemljanin