imam problema sa RIDDICK-om

imam problema sa RIDDICK-om

offline
  • Pridružio: 22 Avg 2006
  • Poruke: 14
  • Gde živiš: NIS

Imam problema sa igrom Chronicles of Riddick

Na staroj konfiguraciji athlon 2000, RAM 256+512, ATI 9250 igra mi je isla bez ikakvog problema, pre nekih 3-4 meseca sam promenio konfiguraciju i sad imam athlon-64 3500, RAM 1Gb, i nVidia 7600, a Riddick nece (redovno prijavljuje neku gresku), i nece ni da pokrene igru, pa mi je jedan lik reko da je jos neko imao istih problema i da za Riddick-a mora da se skinu neki patch-evi da bi se igrao na novim karticama?
Ako neko moze da mi pomogne sa problemom neka mi ostavi poruku sa resenjem!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

Postoji patch koji rešava problem sa novijim nVidia karticama:

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3120 korisnika na forumu :: 64 registrovanih, 5 sakrivenih i 3051 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9191vs, advokat84, bb929, benne, bigbear, blankspace, bozonspeedlab, cyprus, dejan.7951, dendrit86, desmeki, Duce, flavius89, france93, gajasvi, goxin, Great White, ivran064, jalos, Jaz, JOntra, K-1A, Kadzo, KizJ, kunktator, MadMike, Mercury, Miha79, milanpb, milenko crazy north, milutin134, Misterrno, mkukoleca, moldway, MountAndBlade, nisamBot, OKT, Orc, Pekman, peradetlić, Permaldar, Plavi1, Polifon, Radoslava, Recce, Remain, S2M, superwhy, tamno.nebo, tm, tomo2, Topaz9, tritonus, Tvrtko I, Veless, vojnik švejk, wulfy, XBMC, zaoka, Zmajac, zokilivac, Zrcalo, zziko