zelim da postavim obustavu na adsense

zelim da postavim obustavu na adsense

offline
  • ovo je Crna Gora ovdje se ne radi :P
  • Pridružio: 09 Jun 2011
  • Poruke: 658
  • Gde živiš: Crna Gora

dakle necu da mi salju cek cim predje 70€ nego npr. 200€ ..e sad jel postavljam tu obustavu u podesavanja naloga ->Obustava koju sam postavio ?
i stavim obustavu?
da ne zeznem nesto posto su mi sad poslali cek



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1815 korisnika na forumu :: 96 registrovanih, 10 sakrivenih i 1709 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alternator, amaterSRB, Apok, Bbbggg1979, blejač, blues100, Bojan198527, bojan_t, Boris BM, BrcakRS, bufanje, BWG, celt, cenejac111, Chainsaw, Cicumile, Cirkon, cole77, cvrle312, Czrweni, d.arsenal321, dekir, Demi87, Denaya, Devil city 1989, dexteroza, doktor097, DragoslavS, Džekson, ekipo26, Electron, EVIDENTICAR, EXIT78, france93, Frunze, Gall, geo.dule, goran.vvv, Hans Gajger, iceburn, IpMan, Jeremiah, jodzula, K a s p e r, K-1A, Kobrim, koom0001, marec, Masan, Medojed, MIg, MILO-VAN, N.e.m.a.nj.a., Naj-Turs, nebidrag, nebkv, nikoladim, Nobunaga, novator, Orc, Piicoki, pristinski korpus, Raso75, rednap, redstar011, redstar72, repac, rovac, royst33, ruma, S2M, sabros, sap, Sava89, sekretar, Shilok, shone34, SirOliver, Siti2, Soslan, Spreewerk, StankoVrankovic, starlights, Stoilkovic, svnedelja, t.e.m.p.l.a.r., Tamna_strana_Meseca, tomigun, Troja, VJ, Vukasin1981, XBMC, Zdilar, zokizemun, Zukov, zziko